Zakrwawione zwłoki na terenie ogródków działkowych. Zabójstwo w Ciechanowie

i

Autor: policja.pl Zakrwawione zwłoki na terenie ogródków działkowych. Zabójstwo w Ciechanowie

Potworne

Zakrwawione zwłoki na terenie ogródków działkowych. Zabójstwo w Ciechanowie

2023-08-03 12:13

Makabryczne odkrycie w Ciechanowie. Na terenie ogródków działkowych przy ul. Gostkowskiej znaleziono zakrwawione zwłoki mężczyzny! Policja zatrzymała w tej sprawie cztery osoby. Jedna z nich usłyszała zarzut zabójstwa! 42-latek decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu dożywocie.

Ciechanów. Zabójstwo na działkach

W minioną sobotę (29 lipca) wieczorem dyżurny ciechanowskiej komendy otrzymał wstrząsające zgłoszenie. Wynikało z niego, że na terenie ogródków działkowych przy ul. Gostkowskiej w Ciechanowie leży zakrwawiony mężczyzna. Na miejsce natychmiast zostały skierowane służby ratunkowe. Niestety, na pomoc rannemu było już za późno.

- Załoga pogotowia ratunkowego stwierdziła zgon 41-letniego ciechanowianina. Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli ślady - przekazała asp. Magda Zarembska z ciechanowskiej policji.

42-latek aresztowany

Ciechanowscy kryminalni zatrzymali do wyjaśnienia cztery osoby. Trzy z nich po przesłuchaniu w charakterze świadków, zostało zwolnionych do domów. Jedna usłyszała zarzut.

- Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 42-letniemu mieszkańcowi Ciechanowa, zarzutu zabójstwa - poinformowała asp. Magda Zarembska.

W środę (2 sierpnia) sąd przychylił się do wniosku prokuratora i wydał postanowienie o umieszczeniu zatrzymanego 42-latka w areszcie tymczasowym na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie grozi dożywocie.

Sonda
Czy za zabójstwo powinna być kara śmierci?