Potworne

Zwłoki mężczyzny dryfowały w Wiśle. Makabryczne odkrycie na Pradze-Północ w Warszawie

2023-08-01 14:04

Makabrycznego odkrycia dokonał we wtorek (1 sierpnia) przypadkowy przechodzień spacerujący w rejonie plaży przy stołecznym ZOO. Dostrzegł on dryfujące w Wiśle ciało! Na miejscu zaroiło się od służb. Funkcjonariusze z Komisariatu Rzecznego Policji wyłowili z rzeki zwłoki mężczyzny. Mundurowi ustalają jego tożsamość.

Zwłoki mężczyzny dryfowały w Wiśle

Zwłoki mężczyzny dryfowały w Wiśle! Jak udało nam się ustalić, ciało spostrzegł przypadkowy przechodzień, który we wtorek, 1 sierpnia, spacerował w rejonie plaży przy warszawskim ogrodzie zoologicznym. Informacje o makabrycznym odkryciu potwierdził również policja.

- Przechodzień zauważył ciało dryfujące w wodzie. Policjanci z komisariatu rzecznego podjęli interwencję. Wyłowili zwłoki mężczyzny - przekazała w rozmowie z „Super Expressem” kom. Paulina Onyszko z północnopraskiej policji.

Na plaży rejonie popularnego klubu La Playa pracują policyjni technicy. O zdarzeniu poinformowano również prokuratora.

Nie wiadomo na razie, kim był zmarły mężczyzna. - Na obecną chwilę są to zwłoki NN mężczyzny w średnim wieku. Jego tożsamość nie jest jeszcze ustalona - poinformował akom. Onyszko.

Dramat na moście Poniatowskiego

Na początku tygodnia informowaliśmy o mężczyźnie, który w niedzielę około godz. 18 miał skoczyć z mostu Poniatowskiego do Wisły. Nie wykluczone, że wyłowione we wtorek ciało mogło należeć właśnie do niego. Nie są to jednak oficjalne ustalenia policji. Więcej informacji w tej kwestii funkcjonariusze przekażą dopiero, gdy ustalona zostanie tożsamość zmarłego mężczyzny.

Sonda
Czy wiesz jak pomóc tonącej osobie?