Potworny finał sprzeczki na Woli. Dźgnął nożem znajomego swojej byłej partnerki

i

Autor: Pixabay Potworny finał sprzeczki na Woli. Dźgnął nożem znajomego swojej byłej partnerki

Straszne

Potworny finał sprzeczki na Woli. Dźgnął nożem znajomego swojej byłej partnerki

2023-08-01 8:54

Dramatyczny finał sprzeczki na Woli w Warszawie. 26-latek dźgnął nożem znajomego swojej byłej partnerki! Nożownik zwiał, a ranny mężczyzna trafił do szpitala. Okazało się, że agresor to niezły gagatek. Był już 24-krotnie poszukiwany przez organy ścigania. Na swoim koncie miał również odsiadkę za kratami.

Atak nożem na Woli w Warszawie

Krwawy finał spotkania byłych partnerów. - Ze wstępnych ustaleń wynikało, że mężczyzna przyszedł do byłej partnerki. W pewnej chwili doszło do sprzeczki pomiędzy nią, jej znajomym, a 26-latkiem. W końcu mężczyzna wyjął nóż, który miał przy sobie i zadał nim ciosy pokrzywdzonemu, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kiedy wystraszona kobieta wezwała Policję, 26-latek uciekł - przekazała nadkom. Marta Sulowska z wolskiej policji.

Nożownik niedługo pozostawał na wolności. Mundurowi szybko namierzyli 26-latka i go zatrzymali. Okazało się, że już wcześniej miał on konflikt z prawem. Był bowiem 24-krotnie poszukiwany przez organy ścigania, przebywał w zakładzie karnym i był notowany za różne przestępstwa!

Nożownik w areszcie

Agresywny 26-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała na okres powyżej siedmiu dni. - Na wniosek Prokuratora, decyzją sądu podejrzany został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności - poinformowała nadkom. Marta Sulowska.

Sonda
Czy zrobiłeś/zrobiłaś kiedyś coś głupiego z zazdrości?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany