Ania i Piotr z "Sanatorium miłości" się rozstali? Zastanawiająca odpowiedź kuracjuszki

2022-05-18 8:54
Ania i Piotr z Sanatorium miłości się rozstali?
Autor: Akpa Ania i Piotr z "Sanatorium miłości" się rozstali?

Ania i Piotr z 4. sezonu "Sanatorium miłości" są ulubioną parą widzów. W programie mogliśmy obserwować, jak między tą dwójką rodzi się prawdziwe i szczere uczucie. Co najciekawsze, w finałowym odcinku doszło między nimi do zaręczyn! Teraz Ania w zaskakujący sposób komentuje informację o rozstaniu. Co znaczą jej słowa?

W minioną niedzielę, 15 maja, wyemitowany został finałowy odcinek 4. sezonu "Sanatorium miłości". Z uzdrowiska w Polanicy-Zdrój wyjechała już wyjątkowa dwunastka. Przez 10 tygodni seniorzy dostarczali widzom niezwykłych emocji oraz zachwycali odwagą i radością życia. Co najciekawsze, z "Sanatorium miłości" wyjechała jedna zaręczona para. Piotr oświadczył się Ani na oczach wszystkich kuracjuszy. Mężczyzna klęknął i wyznał ukochanej miłość. Tak romantycznej sceny widzowie nie widzieli jeszcze w żadnym sezonie programu. Nic więc dziwnego, że teraz, po kilku miesiącach od wyjazdu pary z uzdrowiska, wszyscy zastanawiają się, czy ich uczucie przetrwało próbę czasu. Atmosferę wokół zakochanych podgrzewają też słowa Ani, która wyznała, że pozwoliłaby odejść ukochanemu, bo "jeśli się kogoś kocha, to chce się, żeby ta osoba była szczęśliwa"

Jedna z internautek postanowiła zapytać Anię z "Sanatorium miłości", czy jej uczucie do Piotra przetrwało próbę czasu. 

- Pani Aniu, czy to prawda? O rozstaniu z p. Piotrem - zaczepiła seniorkę fanka a Facebooku.

- Nie, jesteśmy przyjaciółmi bardzo bliskimi - odpowiedziała Ania Zięba. 

Wygląda na to, że odpowiedź kobiety nie uspokoi plotek. Choć pierwsza część jej wpisu jasno wskazuje, że do rozstania nie doszło, to w dalszej mówi o byciu przyjaciółmi. Wiadomo, że przyjaźń jest najlepszym fundamentem miłości, ale czy zaręczyny i deklaracja chęci spędzenia wspólnie życia, to nie jest jednak coś więcej? Dajcie znać w komentarzach, co o tym myślicie.

Zobacz, jak prezentowali się seniorzy w ostatnim odcinku "Sanatorium miłości"!

Sonda
Lubisz program "Sanatorium Miłości"?
Katarzyna Kawecka o czwartym sezonie Sanatorium Miłości
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE