Ania i Piotr z "Sanatorium miłości" zaręczyli się! Seniorka pokazała pierścionek

2022-05-16 7:30
Ania i Piotr z Sanatorium miłości zaręczyli się!
Autor: AKPA

Za nami finałowy odcinek "Sanatorium miłości"! Polanicę-Zdrój opuściły dwie pary: Ania i Piotr oraz Natalia i Marek. Podczas finałowego balu stało się coś, na co czekali wszyscy fani programu. Piotr uklęknął przed swoją wybranką i poprosił ją o rękę!

Finał 4. sezonu "Sanatorium miłości" już za nami! Przygoda w Polanicy-Zdroju dobiegła końca. W ostatnim, 10. odcinku dowiedzieliśmy się, że Królem i Królową Turnusu zostali Zosia oraz Piotr Hubert! Para nie kryła wzruszenia tym werdyktem. To jednak nie był jedyny poruszający moment tego wieczoru. Kiedy Piotr poprosił Anię o wyjście na środek, wszyscy byli już niemal pewni, co za chwilę się wydarzy!

- Aniu, pamiętam ten dzień, kiedy pierwszy raz cię spotkałem. To było piękne. Mijały dni, a my biliśmy sobie coraz bliżsi. Przez miesiąc przeżyliśmy tak wiele, jak niektórzy w rok nie potrafią się poznać. Przez miesiąc, z każdym dniem, byłem coraz pewniejszy tej miłości. Coraz pewniejszy tego, że zgodzisz się być ze mną. A dzisiaj, kiedy oboje wiemy, że nie potrafimy bez siebie żyć… - mężczyzna uklęknął przed swoją wybranką - Powiem to w naszym języku: Zięba, chcesz mnie?

Ania nie zastanawiała się nawet sekundy i od razu przyjęła oświadczyny! Pozostali kuracjusze i Marta Manowska mieli łzy w oczach, gdy patrzyli na tę niezwykle romantyczną scenę. Kobieta nie spodziewała się, że w Polanicy-Zdroju spotka ją tyle radości.

- Jestem tak przeszczęśliwa, że was wszystkich znam i że wrócę do domu z moim prawie mężem - powiedziała głosem łamiącym się ze wzruszenia.

Piotr obiecał, że zrobi wszystko, co potrafi, aby wybranka jego serca była szczęśliwa. Zakochani zapowiedzieli, że na swój ślub zaproszą wszystkich przyjaciół, których poznali w "Sanatorium miłości".

Zobacz zdjęcia z finału 4. sezonu "Sanatorium miłości" w naszej galerii!

Katarzyna Kawecka o czwartym sezonie Sanatorium Miłości
Sonda
Weźmiesz udział w castingu do 5. sezonu "Sanatorium miłości"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE