"Sanatorium miłości 4": Ania i Piotr planują ślub! Poznaliśmy Króla i Królową Turnusu. Wielkie łzy [ZAPIS RELACJI]

2022-05-15 22:04
Zaręczyny w Sanatorium miłości
Autor: Materiały prasowe Zaręczyny w "Sanatorium miłości"

To już koniec 4. sezonu "Sanatorium miłości"! Za nami ostatni, 10. odcinek tego programu. Między uczestnikami wytworzyły się silne relacje przyjacielskie i romantyczne. Kto został Królem i Królową Turnusu? Kto opuścił Polanicę-Zdrój samotnie, a kto z drugą połówką? Przeczytaj zapis relacji na SE.pl!

W 4. sezonie randkowego show dla seniorów emocji nie brakowało. Wzruszeń dostarczała wyjątkowa dwunastka, która nie wstydziła się okazywania uczuć i cieszyła się życiem. W poprzednim odcinku seniorzy musieli zmierzyć się z najtrudniejszym zadaniem tego turnusu, czyli przejściem przez park linowy. Jako pierwsza ruszyła Mariola B., która chciała zmotywować resztę grupy. Ostatnia zadanie zaliczyła Berlinka. Dla seniorki było to nie lada wyzwanie, ale poradziła sobie doskonale! W 9. odcinku widzowie usłyszeli również dramatyczne wyznanie Ani, która nie mogła być ze swoim ukochanym. Kiedy próbowała rozwieść się z mężem, ten chciał popełnić samobójstwo. Kobieta postanowiła zostać przy nim kosztem swoich uczuć. Później kuracjusze wzięli udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Każdy z nich mógł poczuć się jak prawdziwy model! Na koniec cała grupa wybrała się na karaoke. Hubert powalił seniorki na kolana swoim głosem! Nie obyło się również bez wzruszeń - w końcu wkrótce czekało ich pożegnanie…

Co wydarzyło się w ostatnim, 10. odcinku "Sanatorium miłości"? Kto został Królem i Królową Turnusu? Komu dane było opuścić Polanicę-Zdrój z drugą połówką u boku? Przeczytaj zapis relacji na SE.pl.

Relacja z "Sanatorium miłości 4", odcinek 10

21:13

Co wydarzy się w 10. odcinku "Sanatorium miłości 4"? Oto zwiastun:

21:15

Zaczynamy!

21:21

Kuracjuszy na wieczór wystylizuje doświadczona stylistka! Przemiana panów wystartowała w gabinecie fryzjerskim.

21:21

Panowie obawiają się, że nie poznają swoich partnerek podczas wielkiego wieczoru!

21:22

Ania wybrała odważną różową sukienkę z wycięciem na plecach!

- Wyglądasz jak gwiazda Hollywood! - powiedziała Mariola R.

21:23

Piotr wyznał, że lubi przebieranie się, więc jest w swoim żywiole! Z przyjemnością przymierzał garnitury.

21:24

Panie zastanawiają się, czy Andrzej dał sobie podciąć włosy! Nie są co do tego przekonane... Ich zdaniem "aptekarz" za bardzo dba o swoją fryzurę.

21:25

- Mimo że jestem sportowcem, lubię ubrać się w dobry garnitur - powiedział Marek.

21:26

Andrzej S. wygląda fenomenalnie w muszce! Poczuł się jak prawdziwy James Bond!

- Będzie się działo, dzisiaj jest wieczór wielu niespodzianek - powiedział Roman.

21:26

- Czuję ogromną satysfakcję i radość, że spędziłem tu miesiąc - wyznał Andrzej S. Dodał, że trudno mu opanować emocje.

21:26

Panowie przybyli już na miejsce i z niecierpliwością czekają na panie! Są przekonani, że gdy tylko kobiety się pojawią, po prostu opadną im szczęki.

21:27

Kiedy panie wychodziły z limuzyny, panowie nie mogli oderwać od nich oczu!

- Dzisiaj to były kobiety, które przekształciły się w brylanty - powiedział Andrzej K.

- Dziewczyny wyglądały oszałamiająco, odbierały mowę - dodał Piotr.

21:28

Kuracjuszy znów odwiedził Norbi!

21:29

Kuracjusze byli trochę onieśmieleni i jak przyznali, nie zdążyli nauczyć się słów, ale wspólnie zaśpiewali piosenkę "Nie liczę godzin i lat".

21:31

Kuracjuszy odwiedził Andrzej Rybiński!

21:32

- Tyle wspaniałych niespodzianek może wydarzyć się tylko w ten jeden wieczór - wyznała zachwycona Zosia.

- Dla mnie to wspaniałe przeżycie, że byłam koło Rybińskiego - powiedziała Natalia.

21:33

Pora na podziękowania. Jako pierwszy wyszedł Roman:

- Bardzo dziękuję koleżankom, choć czasami byłem niesforny i za dużo mówiłem, ale taka moja rola. Miło było was wszystkich poznać. Naprawdę - powiedział senior i dodał, że uczestnictwo w programie było jego marzeniem.

21:34

- Dziękuję za wspaniałą zabawę, za przeżycie tego, czego w życiu bym nie przeżyła - powiedziała Natalia.

21:34

- Dziękujemy za możliwość sprawdzenia siebie, pokonania swoich lęków, obaw - powiedziała Berlinka.

- Tak niedawno siedzieliśmy w busie, jechaliśmy tutaj, poznawaliśmy się... - zaczęła wspominać Monika.

21:36

- Nigdy bym nie przypuszczał, ze spotka mnie coś takiego, jak to - wyznał Piotr Hubert - Dzisiaj jestem szczęśliwy.

Piotr dodał, że po "Sanatorium miłości" wszyscy wrócą odmienieni.

21:37

- Serce jest trochę większe, pełne czułości, przyjaźni, miłości... - powiedziała Natalia ze łzami w oczach.

- Poznałem wspaniałych ludzi. Dziękuję wam, że jesteście - dodał Marek.

21:39

- Naprawdę nigdy nie spotkałam takich ludzi. Przez całe życie nie słyszałam tak pięknych słów, jak tutaj - wyznała Zosia.

21:39

- Jeżeli nam się uda kontynuować tę miłość to na pewno wyjdzie z tego miłość - powiedziała Mariola B. o Piotrze Hubercie.

21:40

Berlinka wyznała, że brakuje jej więzi z Polakami, wieczornych wyjść, zabawy, a przede wszystkim ojczystego języka. Kobieta podziękowała Andrzejowi za przyjaźń, jaka ich połączyła, za wspieranie w każdej chwili.

21:41

- W życiu nie miałam takiej przyjaźni. Całe swoje życie jestem sama. Daliście mi wiarę, że ta przyjaźń jest. Mam nadzieję, że jej nie stracimy. Nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam - powiedziała Natalia ze łzami w oczach.

21:44

Piotr poprosił Anię na środek!

- Aniu, pamiętam ten dzień, kiedy pierwszy raz cię spotkałem. To było piękne. Mijały dni, a my biliśmy sobie coraz bliżsi. Przez miesiąc przeżyliśmy tak wiele, jak niektórzy przez rok. Przez miesiąc z każdym dniem byłem coraz pewniejszy tej miłości. Coraz pewniejszy, że Ania zgodzi się być ze mną. Dzisiaj, kiedy oboje wiemy, że nie potrafimy bez siebie żyć... - powiedział mężczyzna i uklęknął - Zięba, chcesz mnie?

- Chcę cię, mój ci, mój ci! - wykrzyknęła Ania.

Ania i Piotr ZARĘCZYLI SIĘ! Co za emocje!

21:45

- Przyjechała z Olsztyna taka sobie Ania... Nie myślała, że spotka ją tyle radości. Jestem taka szczęśliwa, że was wszystkich znam i że wrócę do domu prawie z moim mężem - powiedziała Anna ze łzami w oczach.

- Będę dbał, żeby była szczęśliwa. Zrobię wszystko, co potrafię - obiecał Piotr.

21:46

Piotr wyznał, że kiedy na początku powiedział Manowskiej, że był szczęśliwy, nie mówił do końca prawdy. On i jego żona pobrali się zaledwie po kilku miesiącach znajomości. Jak sam uznał, "odbiło mu" z miłości. Niestety, po jakimś czasie rozstali się. W jego domu najważniejsza była tradycja, skupienie na szczęściu rodzinnym, wspólnym przebywaniu, celebracji świąt. Tymczasem zakochał się w córce artystów, a środowisko artystyczne rządzi się swoimi prawami. Wyznał, że w domu był policjantem i żądał, by jego żona postępowała tak, jak on uważa za właściwe. Piotr powiedział, że stracił osobę, która bardzo go kochała. W programie wszystko się przewartościowało, wiele zrozumiał. Obiecał sobie, że jeśli kiedykolwiek pozna kogoś, z kim będzie chciał być, zacznie chodzić na kompromisy i bardziej dbać o potrzeby swojej ukochanej.

21:49

Zaczyna się głosowane na Królową i Króla Turnusu!

21:50

Królową Turnusu została Zosia!!!

21:51

- Zostałam tu królową, ludzie widzą we mnie jakieś piękno, którego ja w sobie nie widziałam. Dobrze się z tym czuję - powiedziała Zosia.

21:52

Królem Turnusu został Hubert!!!

21:53

Kuracjusze nie mają wątpliwości, że Hubert zasłużył na to miano!

- Dziękuję, ale jesteście pewni? - nie dowierzał mężczyzna - Nie jestem w stanie nic powiedzieć, bo wszystko, co powiem to będzie banał.

Hubert był ogromnie wzruszony.

21:56

Kuracjusze spędzili wspaniałą noc, która z pewnością była jedną z najlepszych w ich życiu. Wszyscy mają nadzieję, że po programie nadal będą się widywali. Ania wyznała, że nie chcą z Piotrem czekać dłużej niż rok na ślub! Powiedzieli, że zaproszą na wesele wszystkich przyjaciół z "Sanatorium miłości".

21:56

Zosia i Monika pakują bagaże. Zaczęły nawet tańczyć na środku pokoju!

- Chcemy zagłuszyć radością to rozstanie - powiedziała Zosia.

21:57

Andrzej S. powiedział, że będzie mu bardzo brakowało poranków z Romanem. Wyznał, że odbiera bardzo pozytywnie to, co działo się w Polanicy i nie żałuje, że odjedzie sam, bez drugiej połówki.

22:00

Piotr Hubert nadal nie dowierza w to, co się stało. Mężczyzna wzruszył się przed kamerą.

- To takie podziękowanie dla Huberta od nas i dodanie mu otuchy. To jest mu potrzebne - powiedział Andrzej K.

22:04

Przygoda w Polanicy-Zdrój dobiegła końca. Kuracjusze otrzymali od Marty Manowskiej swoje zdjęcia z sesji wydrukowane na płótnie. Wszyscy byli zachwyceni! Berlinka ukrywała łez w pociągu. Jedno jest pewne - to nie koniec, lecz początek nowej drogi w życiu każdego z nich.

Zobacz, co wydarzyło się w finale 4. sezonu "Sanatorium miłości"!

Katarzyna Kawecka o czwartym sezonie Sanatorium Miłości
Sonda
Weźmiesz udział w castingu do 5. sezonu "Sanatorium miłości"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE