Blanka

i

Autor: AKPA

Co z Eurowizją?

Blanka w końcu przerywa milczenie. Przykre oświadczenie, bardzo gorzkie słowa

2023-03-06 12:28

Zwycięstwo Blanki w polskich preselekcjach do Eurowizji wywołało ogromne zamieszanie w mediach społecznościowych. W niedzielny wieczór wokalistka zdecydowała się w końcu zabrać głos. W opublikowanym oświadczeniu wyraźnie widać, że fala negatywnych komentarzy mocno dotknęły Blankę. Wyraźnie podkreśliła, że skutecznie odebrano jej radość po zwycięstwie.

Blanka wygrała polskie preselekcje do Eurowizji, w których wystartowała z piosenką "Solo". Jej utwór w błyskawicznym czasie stał się radiowym przebojem, teoretycznie nie powinno więc dziwić, że zyskał sporo głosów widzów, a także najlepsze noty od jurorów. Wielu osobom zdecydowanie bardziej przypadł do gustu jednak występ Janna. Sporo wątpliwości poza umiejętnościami wokalnymi autorki utworu "Solo" wzbudziły również jej powiązania z jurorami, głównie Agustinem Egurrolą, którego tancerze kilkukrotnie występowali na jednej scenie z 23-latką. Insynuowano również, że , że to syn Edyty Górniak, która była przewodniczącą jury, mógł mieć wpływ na wyniki głosowania.

Oświadczenie Blanki

Teraz głos w sprawie kontrowersji postanowił zabrać sama wokalistka. - Cześć wszystkim! Od czasu preselekcji staram się ochłonąć i zmierzyć z sytuacją. Zwycięstwo dało mi więcej smutku niż radości. Jest mi niezmiernie przykro, kiedy czytam obrzydliwe kłamstwa (między innymi o znajomościach, plagiatach a przede wszystkim "ustawionym" głosowaniu) - rozpoczęła. - Byłam uczestniczką konkursu, w którym zasady były równe dla każdego artysty. To nie ja ustalałam regulamin, skład jury, system głosowania i sumowania punktów. Przystępując do preselekcji, jako debiutantka, chciałam przede wszystkim walczyć o realizację swojego marzenia. Jest nim udział w jednym z największych przedsięwzięć telewizyjnych i show na świecie – Eurowizji - kontynuowała.

Następnie Blanka gorzko przyznała:

- Zamiast cieszyć się z tego sukcesu, muszę mierzyć się z falą hejtu i niewyobrażalną burzą. Co gorsza plotki rozprzestrzeniają, pod przykrywką wyrażenia opinii, także osoby publiczne. Jestem całym sercem z innymi uczestnikami. Zabrano mi piękny moment radowania się sukcesem, na który ciężko pracowałam.

23-letnia piosenkarka, pomimo krytycznych komentarzy, nie zamierza zrezygnować z reprezentowania Polski w 67. Konkursie Piosenki Eurowizji. Gwiazda zapowiedziała także, że najbliższe tygodnie spędzi na dopracowywaniu swojego występu. - Czeka mnie sporo pracy. Po powrocie z Finlandii, gdzie nagrałam kolejny singiel - przygotowuję się z pełnym zaangażowaniem do Eurowizji, tak aby Was nie zawieść. Znam presję i wagę reprezentowania kraju. Nie poddam się ! Mało tego: obiecuję dać z siebie wszystko !!! Chcę z całego serca podziękować wszystkim, którzy mnie wspierają. To wiele dla mnie znaczy. Love You All, Blanka – dodała na koniec.

Kim jest Blanka? Zobacz w galerii poniżej!

Sonda
Blanka będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2023. To dobry wybór?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany