Musicie to zobaczyć!

Celebryci prześcigali się w stylizacjach a'la Barbie. Zaszachował ich nieobecny na pokazie Cezary Żak. „Jaki kraj, taka Barbie"

2023-07-23 21:15

Warszawska premiera kinowego hitu o przygodach lalki Barbie byłą dla wielu celebrytów nie tylko okazją do pokazania się na ściance, ale także do stylizacyjnego szaleństwa. Na pokazie w Fabryce Norblina królował róż, brokat i błyskotki. W cukierkowych strojach pokazały się nie tylko panie, również niektórzy mężczyźni nie oparli się pastelowemu dress codowi. Wydawało się, że wszystkich zaszachował Piotr Stramowski, który, łamiąc konwencję, jako Ken przybył na premierę "Openheimera". Ale to Cezary Żak rozwalił system. Sami zobaczcie!

Cezary Żak żartobliwie skomentował różowe szaleństwo, jakie zapanowało po premierze filmu "Barbie". Pokaz premierowy odbył się 21 lipca i przyciągnął śmietankę towarzyską warszawy. W tym dniu każdy chciał nawiązać do panującego dresscodu - było różowo i z połyskiem. Film opowiada o losach najpopularniejszej na świecie lalki, o której marzyła niemal każda dziewczynka i pretenduje do tytułu kinowego hitu tego roku. W role główne wcielili się Magot Robie i Ryan Gossling.

Na pokazie premierowym królował oczywiście róż. Słodkie różowe sukienki wybrały m. in Julia Wieniawa i Joanna Opozda. Iga Kreft wybrała koszulkową kreacje w połyskującym różu. Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na fuksjową kreację, która znakomicie komponowała się z filetowym garniturem Radka Majdana. Garnitur w kolorze mocnego różu wybrał Bartek Jędrzejak, a stylizację w bieli zaproponował Mateusz Banasiuk. Dzień później sobowtórem Kena postanowił zostać Piotr Stramowski. System jednak rozwalił nieobecny na imprezie Cezary Żak. W sobotę, 22 lipca opublikował na Instagramie swoją wersję kostiumu a'la Barbie. W kraciastej, rozkloszowanej spódnicy, różowej bluzce i z tlącym się papierosem w ustach. Całości dopełniły przaśne czerwone korale, karmin ust i buraczane rumieńce. W komentarzu zażartował "Jaki kraj, taka barbie". Pod postem zaroiło się od serduszek i polubień. A Wam jak się podoba taka wersja najsłynniejszej lalki świata?

Wieczorny Express - Caroline Derpienski
Listen on Spreaker.