Egurrola szczerze o uczestnikach Dance Dance Dance. Odniósł się do swoich werdyktów! "Nie żałuję żadnego słowa, żadnej oceny"

2021-05-13 14:34
Dance Dance Dance 3. Agustin Egurrola
Autor: fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP Dance Dance Dance 3. Agustin Egurrola

Prawdziwa gratka dla wszystkich fanów tanecznego szaleństwa. W najbliższą sobotę finał trzeciej edycji "Dance Dance Dance". W programie pozostały już tylko dwa duety, które zawalczą o zwycięstwo! Skoro do finału pozostało niewiele czasu, niektórzy jurorzy postanowili zrobić rachunek sumienia! Mamy przecieki z finałowego odcinka "Dance Dance Dance 3", w którym to Agustin Egurrola odniósł się do swojego sposobu oceniania uczestników!

Trzecia edycja tanecznego show Telewizji Polskiej właśnie dobiega końca! Już za chwilę finał "Dance Dance Dance 3", w którym o zwycięstwo zawalczą dwa duety: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak oraz Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka. Oceny Agustina Egurroli, który w trzeciej edycji „Dance Dance Dance” po raz pierwszy pojawił się w roli jurora, odbiły się szerokim echem w mediach. Najgłośniej komentowano oceny choreografa dotyczące występów najmłodszych uczestniczek - Roksany Węgiel i jej przyjaciółki Oliwii Górniak. W odcinku finałowym, który zobaczymy już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2, Agustin Egurrola odniósł się do opinii, które wypowiadał po występach nastolatek w trakcie trwania całego show. 

Dance Dance Dance 3. Agustin Egurrola skomentował swoje werdykty

- Nie sądziłem, że dziewczyny mogą osiągnąć taką jakość w tak krótkim czasie. To jest dla mnie wielka satysfakcja. Nie żałuję żadnego słowa, żadnej oceny - wyznał po jednym z sobotnich występów Agustin Egurrola. Juror podzielił się także swoimi przemyśleniami na temat młodej wokalistki. - Roksana może być pierwszą wokalistką, która naprawdę zacznie tańczyć na scenie. To może wyznaczyć nowe standardy. Wszyscy będziemy czekać na twoje występy, bo wiem że to będzie nie tylko cudowny wokal ale niezwykła choreografia i taniec. Ruszaj w świat. Uwaga polska Roxie nadchodzi ze zdwojoną siłą - mówił. - Warto było wylać ten pot, krew i łzy - skwitowały Roksana i Oliwia, które w finale zatańczą dwie choreografie w duecie i po jednej solo. 

SPRAWDŹ TO: Dance Dance Dance 3: Półfinałowe występy pokazały wielki rozwój uczestników! "Byłeś wysuszonym podkładem kolejowym"

Dance Dance Dance 3. Wielki finał - kiedy finał? Czy na żywo?

W sobotnim wielkim finale o nagrodę główną - 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny obok Roksany i Oliwii walczyć będą Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka. Najlepiej tańczącą parę trzeciej edycji „Dance Dance Dance” wybiorą widzowie w głosowaniu SMS. Ogłoszenie wyników odbędzie się na żywo. Co więcej, w ostatnim odcinku programu na multimedialnej scenie ponownie zobaczymy wszystkich uczestników trzeciej edycji show.

Wielki finał „Dance Dance Dance” już w sobotę o 20:00 w TVP2. 

Sonda
Kto wygra trzecią edycję programu "Dance Dance Dance"?
Agustin Egurrola: Dlaczego znany choreograf sam nie uczy córki tańca?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE