Eurowizja 2021 - Rafał Brzozowski na próbach w Rotterdamie

i

Autor: Facebook Pytanie na śniadanie Eurowizja 2021 - Rafał Brzozowski na próbach w Rotterdamie

Eurowizja 2021: Przed Rafałem Brzozowskim druga próba na scenie w Rotterdamie. Wykona utwór "The Ride" i porozmawia z dziennikarzami

2021-05-13 5:00

Już tylko kilka dni dzieli nas od początku muzycznych zmagań w ramach Konkursu Piosenki Eurowizji 2021. W tym roku Polskę reprezentuje wokalista i osobowość telewizyjna Telewizji Polskiej - Rafał Brzozowski (39 l.). Gwiazdor przebywa w Rotterdamie, który jest gospodarzem Eurowizji 2021, od 8 maja! Ma za sobą pierwszą próbę w rotterdamskiej Ahoy Arena. Już dzisiaj ponownie stanie na eurowizyjnej scenie.

Konkurs Piosenki Eurowizji to widowisko telewizyjne, które nadawane jest już od 1956 roku, co czyni go jednym z najdłużej trwających programów! Obowiązkową zasadą Eurowizji są występy "na żywo" - playback nie przejdzie. Wiele gwiazd rozpoczęło bądź rozwinęło swoją karierę właśnie po występie w konkursie. W tej zacnej grupie znajduje się m.in. zespół Abba oraz wokalistka Celin Dion. W tym roku gospodarzem Eurowizji jest holenderski Rotterdam. W tamtejszej Ahoy Arenie wystąpią przedstawiciele kilkudziesięciu publicznych nadawców telewizyjnych, w tym reprezentant Polski Rafał Brzozowski. Wokalista jest już po pierwszej próbie na scenie Ahoy Areny.

Eurowizja 2021. Za Brzozowskim pierwsza próba

Jak podał eurowizyjny portal Telewizji Polskiej, Brzozowski był bardzo zadowolony z uzyskanych efektów. – Scena jest fantastyczna, czuję się tam super. Dostaję jakiejś niesamowitej energii i cieszę się, że tu jestem. Myślę, że to ten moment, kiedy można wykorzystać te wszystkie elementy do tego, żeby zrobić fajne show! – powiedział wokalista. Brzozowski wystąpi w towarzystwie tancerzy z Egurrola Dance Studio.

SPRAWDŹ TO: Rafał Brzozowski w szampańskim nastroju przed konkursem Eurowizji 2021. Taki popis dał na lotnisku

Eurowizja 2021. Kiedy druga próba?

Zanim jednak finałowy występ "na żywo", reprezentanci mają możliwość dopracowania swoich wykonań bezpośrednio na scenie Ahoy Areny. W tym celu rozpisano dokładny harmonogram, który przewiduje dwie próby dla każdego kraju. Już dzisiaj Rafał Brzozowski ponownie pojawi się na scenie i wykona utwór "The Ride". Próba potrwa zaledwie 20 minut, od 13:30 do 13:50. Natomiast na 14:45 zaplanowano tzw. "meet&greet" - specjalne spotkanie, podczas którego dziennikarze z całej Europy będą zadawań artyście pytania. Potrwa ok. 20 minut.

Eurowizja 2021 - harmonogram finałowego tygodnia

  1. NIEDZIELA: 16 maja – CEREMONIA OTWARCIA
  2. PONIEDZIAŁEK: 17 maja – próby pierwszego półfinału
  3. WTOREK: 18 maja – pierwszy półfinał (na żywo): 21:00 – 23:10
  4. ŚRODA: 19 maja – próby drugiego półfinału
  5. CZWARTEK: 20 maja – drugi półfinał (z Polską) - na żywo: 21:00 – 23:10
  6. PIĄTEK: 21 maja – próby finału
  7. SOBOTA: 22 maja – WIELKI FINAŁ EUROWIZJI 2021 (na żywo): 21:00 – 00:40

ZOBACZ TEŻ: 59-letnia aktorka "Czasu honoru" w bikini. Widok tego ciała rozgrzewa do czerwoności!

Sonda
Czy Rafał Brzozowski ma szansę przejść do finału Eurowizji 2021?
Rafał Brzozowski zaprasza do oglądania Eurowizji 2021
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany