Rafał Brzozowski w szampańskim nastroju przed konkursem Eurowizji 2021. Taki popis dał na lotnisku

i

Autor: AKPA Rafał Brzozowski w szampańskim nastroju przed konkursem Eurowizji 2021. Taki popis dał na lotnisku

Rafał Brzozowski w szampańskim nastroju przed konkursem Eurowizji 2021. Taki popis dał na lotnisku

2021-05-09 12:45

Na lotnisku Chopina w Warszawie ludzie przecierali oczy ze zdumienia. Kilku facetów w maseczkach tańczyło na samym środku, a wśród nich Rafał Brzozowski (40 l.). Okazuje się, że piosenkarz w ten sposób żegnał się przed odlotem do Rotterdamu, gdzie ma wziąć udział w konkursie Eurowzji. Sprawdź co powiedział przed wyjazdem i czy czuje tremę!

W pierwszym momencie można było pomyśleć, że do Warszawy przyleciał zespół "Backstreet Boys". Choreografia rodem z lat 80. i próby zrobienia show - tak zaprezentował się Rafał Brzozowski na Okęciu.

Wielką relację z wydarzenia zrobiła oczywiście Telewizja Publiczna, której ulubieńcem jest właśnie Brzozowski. Celebryta już za kilka dni pokaże swój talent podczas 65. konkursu Eurowizji, śpiewając kawałek "The Ride".

ZOBACZ KONIECZNIE: To ona miała reprezentować Polskę. Rafał Brzozowski wygryzł ją z Eurowizji. Gorzkie słowa Alicji Szemplińkiej

Czy trema go pokona?

Piosenkarz między wyginaniem się w rytm muzyki, znalazł czas na powiedzenie kilku słów.

- Wydaje się, że wszystko udało się przygotować, tak jak chcieliśmy. Dopiero teraz zaczynam czuć te emocje związane z wyjazdem, z wylotem - wyznał celebryta przed kamerą TVP.

- To moment, żeby się tym cieszyć i skupić troszeczkę. Zamierzam pojechać z pokorą, ale i radością wykorzystać to wszystko nad czym pracowaliśmy - dodał.

Rzeczywiście Brzozowski miał silne wsparcie. Mocno trzyma za niego kciuki jego nowa przyjaciółka Edyta Górniak (49 l.), która pomagała mu w przygotowaniach, ale też pocieszała po tam jak piosenkarz rozstał się ze swoją narzeczoną. W choreografii natomiast pomagał mu sam Agustin Egurrola (53 l.), który pojawił się również na lotnisku. Jak widać Rafał jest świetnie przygotowany do występu. W końcu jest doświadczonym muzykiem, a przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie. Pytanie tylko, czy Europie spodoba się piosenka w klimacie lat 80.. Tego dowiemy się już za kilka dni. Konkurs rusza 18 maja.

Rafał Brzozowski zaprasza do oglądania Eurowizji 2021

Sprawdź czy wiesz, gdzie zaczynały wielkie gwiazdy

Pytanie 1 z 10
W jakich redakcjach zaczął swoją karierę Filip Chajzer?
Nasi Partnerzy polecają