The Voice Senior

i

Autor: AKPA

Rafał Brzozowski nie mógł się powstrzymać! Za kulisami zawrzało. Cóż to za kocie ruchy

2021-01-01 12:00

Już za chwilę rozpocznie się kolejny sezon muzycznego show stacji TVP. W "The Voice Senior" do walki o wielką karierę stanęli najstarsi uczestnicy. Do sieci wyciekł jeden z występów. Reakcja jurorów oraz prowadzącego zaskakuje.

Muzyczne programy przyciągają szerzę fanów. Jednak nie tylko widzowie ulegają emocjom! Ze sceny "The Voice Senior" płynie ich naprawdę wiele. Na tyle dużo, by wydobyć z osób zebranych w studiu nieznane dotąd moce. Jeden z występów wyjątkowo wpłynął na prowadzącego show, Rafała Brzozowskiego (39 l.). Jego zachowanie szokuje! Gwiazda TVP postanowiła oddać się bez reszty muzyce!

Sprawdź to: Sławomir zagra na dwóch Sylwestrach! Gwiazdor wyjaśnia: "czuć piniądz tego wieczoru"

Do sieci wypłynął specjalny, przedpremierowy film, na których uchwycono występ jednej z uczestniczek. Cóż to była za energia! Anna Tchórzewska wykonała kultowy utwór „Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma”. Scena zapłonęła! Jurorzy dołączyli do śpiewania i ochoczo wstali ze swoich foteli. Jednak to, co działo się za kulisami, szokuje! Rafał Brzozowski pląsa niczym rasowy tancerz! Cóż to za kocie ruchy, zobaczcie sami!

Poznaj szczegóły nowej edycji: The Voice Senior powraca! Znamy datę premiery muzycznego show

Premiera nowego sezonu już w najbliższą sobotę o 20:00 na TVP2!

Nasi Partnerzy polecają