Dance Dance Dance 3 - jury: Joanna Jędrzejczyk, Ida Nowakowska, Agustin Egurrola

i

Autor: fot. Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP Dance Dance Dance 3 - jury: Joanna Jędrzejczyk, Ida Nowakowska, Agustin Egurrola

Dance Dance Dance 3: Druga część półfinału zdecydowanie przerosła niektórych uczestników. Mają już dosyć?

2021-05-08 22:02

Finał "Dance Dance Dance 3" jest na wyciągnięcie ręki! W kolejnym półfinałowym odcinku muzycznego show Telewizji Polskiej gwiazdy miały dosyć! Po wielu tygodniach ciężkiej pracy uczestnicy cieszyli się z ogromnych postępów, ale też narzekali na zmęczenie. Komu udało się dostać do finału trzeciej edycji "Dance Dance Dance"?

W przedostatnim odcinku tanecznego show "Dance Dance Dance 3" uczestnicy dotknęli granic swoich możliwości! Jurorzy w składzie: Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk oraz Agustin Egurrola nie szczędzili pochwał, ale także słów krytyki. W półfinale znalazły się trzy duety: Ola Nowak i Damian Kordas, Anna Matusiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Roksana Węgiel i Oliwia Górniak. Uczestnicy przygotowali trzy występy: wspólny oraz każdy solowy. Jak im poszło? Walka była zacięta - w końcu to ostatnia prosta przed wielkim finałem! Do kolejnego, ostatniego już odcinka trzeciej serii przejdą dwa duety, które zgromadzą największą liczbę punktów. 

SPRAWDŹ TO: Ślub od pierwszego wejrzenia 5: Pierwszy kryzys w związku Izy i Kamila! Zaczęło się od zasłon, a skończyło na braku szacunku

Poważny kryzys wpłynął na występ jednej z par! "Tępy wzrok" i arogancja

Ogromne emocje związane z ostatnią eliminacją przed finałem wpłynęły niekorzystnie na treningi Oli Nowak i Damiana Kordasa. Para zaczęła borykać się z ogromnymi problemami i brakiem wiary w swoje umiejętności, co zaniepokoiło ich choreografa Patryka Kownackiego. - Kolejny dzień z rzędu narzekania, że nie dadzą rady, że nie wyjdzie, że nie mają siły. Z takim nastawieniem, jakie prezentują teraz na sali, będzie bardzo ciężko - wyznał choreograf odpowiedzialny za przygotowania duetu do wspólnego występu w półfinale. Sytuacja była o tyle zaskakująca, że w poprzednim odcinku wszystkie występy Oli i Damiana zostały bardzo wysoko ocenione przez jury. Za wspólny występ duet otrzymał aż 27,5 punktu. Solowy występ Oli Joanna Jędrzejczyk, Ida Nowakowska oraz Agustin Egurrola ocenili na 30 punktów a choreografię w wykonaniu Damiana na 27 punktów. Agustin Egurrola zmartwiony przebiegiem treningów pary, postanowił interweniować. - Nie narzekamy, tylko jedziemy z tematem konkretnie. Dacie radę. Trzeba zmienić nastawienie. Wszystko zaczyna i kończy się w głowie - próbował uspokoić juror  „Dance Dance Dance”. - Jest bardzo duży problem jeżeli chodzi o głowę. To jest poziom krytyczny. Powinniśmy umieć całą choreografię. Pomimo, że bardzo chcę, nie mam już siły. "Papaoutai" przy tym to jest nic - tłumaczyła zrezygnowana Ola Nowak przypominając bardzo wymagającą choreografię, którą wspólnie z Damianem Kordasem zatańczyła w szóstym odcinku. Niestety, ich występ w półfinałowym odcinku okazał się fatalny! Choć Ola zapewniała, że dała z siebie wszystko, spotkała się z ogromną krytyką jury! Nawet Joanna Jędrzejczyk zirytowała się zachowaniem uczestniczki. - Miałaś tępy wzrok, gdzie moja Ola? - skomentowała. - Dla mnie dzisiaj to było aroganckie.

Damian Kordas jako Micheal Jackson podbił serce jury

Druga część programu to czas na występy solowe uczestników. Na pierwszy ogień ruszył Damian Kordas, który w duecie okazał się lepszy niż partnerka Ola! Tym razem musiał zmierzyć się z poważnym przeciwnikiem - utworem "Dirty Diana" Micheala Jacksona. - Za to uwielbiam "Dance Dance Dance" - za te wielkie inscenizacje. Mi się podobało. Jedynce co, to nie do końca widziałeś pewność na tym podeście. Możesz być z siebie zadowolony - podsumował Agustin.

ZOBACZ TEŻ: Kuchenne Rewolucje - Toruń: Zdrada ojca, despotyczna szefowa kuchni i syn wystawiony na próbę. Gessler puściły nerwy!

Do ostatniej chwili o awans do wielkiego finału walczyły dwa duety: Ola i Damian oraz Ania i Staszek. Ostatecznie do Roksany i Oliwii dołączyli Ania i Staszek! A za tydzień - finał programu "Dance Dance Dance 3"! Jak myślicie, to wygra?

Sonda
Kto wygra trzecią edycję programu "Dance Dance Dance"?
Dance Dance Dance 3 - kryzys uczestników: 'Nie walczymy o punkty, walczymy o godność'
Nasi Partnerzy polecają