Ewa Bem traci wiarę w Boga

i

Autor: Forum Ewa Bem traci wiarę w Boga

Co się stało?

Ewa Bem ma problemy ze zdrowiem. Gwiazda odwołuje koncerty, nie przyjechała też na festiwal w Sopocie

2023-08-24 23:20

Ewa Bem miała być jedną z gwiazd ostatniego dnia Top of the Top Sopot Festival. Anna Karwan ogłosiła, że do jej występu jednak nie dojdzie. - Pani Ewo Bem, nasza królowo, nie mogła Pani do nas dojechać na nasz festiwal, ale my wysyłamy największą moc zdrowia i szczęścia - powiedziała do zgromadzonej publiczności i widzów. Ustaliliśmy, że to nie pierwszy koncert, który Bem odwołała.

Ewa Bem ma problemy ze zdrowiem. Gwiazda odwołuje koncerty, nie dojechała też na festiwal w Sopocie

Top of the Top Sopot Festival za nami. Podczas czwartego dnia odbył się koncert #Magic Words. Opera Leśna wypełniła się melodiami najpiękniejszych polskich utworów w orkiestrowych i nieoczywistych aranżacjach. Twórcy zapowiadali, że na scenie pojawią się: Mrozu, Kayah, Kortez, Andrzej Piaseczny, Igor Herbut, Prońko, Michał Bajor, Alicja Majewska, Małgorzata Ostrowska, Kuba Badach, Natalia Przybysz, Mery Spolsky, Andrzej Lampert, Rubens, Ania Karwan, Arek Kłusowski, Natalia Nykiel, Jan Emil Młynarski, Kasia Moś, Sławek Uniatowski, Anna Rusowicz, Krystian Ochman, Łukasz Zagrobelny i Ewa Bem. Tej ostatniej jednak zabrakło. - Pozwolę sobie na kilka słów prywaty. Pani Ewo Bem, nasza królowo, nie mogła pani do nas dojechać na nasz festiwal, ale my wysyłamy największą moc zdrowia, szczęścia. Będziemy na panią czekać - powiedziała Ania Karwan.

Ustaliliśmy, że to nie pierwszy koncert odwołany przez Ewę Bem. 

27 sierpnia w Świdniku Ewa Bem miała wystąpić na plenerowej scenie „Muzycznych wieczorów u Św. Kingi”. "Ikona polskiej sceny muzycznej wystąpi w Świdniku z towarzyszeniem kwartetu Andrzeja Jagodzińskiego, znakomitego pianisty, kompozytora i aranżera, z którym współpracuje od 1987 roku. Publiczność, zgromadzona na  placu przy kościele pw. Św. Kingi, na pewno usłyszy największe przeboje artystki, takie jak: „Sprzedaj mnie wiatrowi”, „Żyj kolorowo”, „Wyszłam za mąż zaraz wracam”, „ Kolega maj” czy „Miłość jak niedziela” , a także utwory innych wykonawców w aranżacjach Andrzeja Jagodzińskiego" - czytamy w opisie wydarzenia.

23 sierpnia wydarzenie zostało zaktualizowane. 

"Pilna wiadomość dla osób, które wybierały się w niedzielę na koncert Ewy Bem. Z powodu problemów zdrowotnych artystki wydarzenie zostało przesunięte na 10 września".

Sama zainteresowana nie zabrała jeszcze głosu. Mamy nadzieję, że to nic poważnego.

Katarzyna Sawczuk - Top Of The Top Sopot Festival 2023
Sonda
Będziesz oglądać tegoroczną edycję Top of the Top Sopot Festival?