Filip Chajzer ma już nową, 25-letnią dziewczynę! Powalające doniesienia

i

Autor: AKPA Filip Chajzer ma już nową, 25-letnią dziewczynę! Powalające doniesienia

nowa miłość

Filip Chajzer ma już nową, 25-letnią dziewczynę! Powalające doniesienia

2022-11-08 17:10

Filip Chajzer (38 l.) rozstał się z matką swojego syna po tym, jak do mediów dotarły wieści o jego romansie z Anną Jędrzejuk. I choć ta relacja nie przetrwała, to prezenter nie traci czasu i znalazł już nową miłość. Jego wybranka jest od niego o 13 lat młodsza i zdążyła już nawet z nim zamieszkać. Zobaczcie, co wiemy o nowej partnerce Filipa Chajzera.

Filip Chajzer w tym roku miał już dwie partnerki, a teraz pochwalił się trzecią. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu prezenter rozstał z matką swojego syna, Małgorzatą Walczak, która o jego romansie dowiedziała się z internetu. Związek Chajzera z Anną Jędrzejuk nie przetrwał nawet do jesieni, a niedawno prezenter pochwalił się, że w jego życiu pojawiła się nowa miłość. Skłoniło go do tego pytanie jednej z fanek.

- Ty masz dwa psy? Bo wiem tylko o Rollo, a na fotach z tobą widzę dwa. Coś przeoczyłam? - dopytywała.

- Drugi jest mojej dziewczyny, to znaczy był. Bo już oba nasze - odpowiedział Filip.

Nic więc dziwnego, że dziennikarze chcieli poznać odpowiedź na pytanie, kim jest nowa partnerka Filipa Chajzera. Reporterzy Pudelka ustalili, że prezenter spotyka się z 25-latką, którą poznał przez internet. Chajzer ostatnio zaszalał z metamorfozą, do czego być może skłoniła go więź z dużo młodszą dziewczyną. Okazuje się, że ich związek nabrał bardzo poważnego tempa. Znajomy Filipa zdradził Pudelkowi, kim jest jego nowa partnerka.

- Ma na imię Julia i niedawno skończyła 25 lat. Jest spoza branży. Filip poznał ją w internecie i zamieszkał z nią po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Ostatnio byli razem w Trójmieście, czym zresztą Filip sam chwalił się na Instagramie powiedział portalowi.

Nowa wybranka Filipa ma psa tej samej rasy, co prezenter. Co ciekawe, zakochani zdążyli już założyć swoim psom wspólny profil na Instagramie. Uroczo?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany