Piotr Kraśko wciąż przebywa w szpitalu?

i

Autor: AKPA/Jacek Kurnikowski

to przez problemy z prawem?

Piotr Kraśko w krótkim czasie cały OSIWIAŁ! Na widok jego włosów nas zatkało! [ZDJĘCIA]

2022-11-08 11:24

Piotr Kraśko powrócił na wizję po kilku miesiącach zwolnienia lekarskiego. Urlop prezentera był spowodowany faktem, że na jaw wyszła prawda o jego problemach z prawem. Wygląda na to, że ostatnie wydarzenia dały mu mocno w kość, bo w bardzo krótkim czasie cały osiwiał. Widok tego, jak zmieniły się jego włosy, był dla nas sporym szokiem. Zobaczcie zdjęcia.

Piotr Kraśko pojawił się na chwilę w poniedziałkowym wydaniu "Faktów", ale nie w roli prezentera, a korespondenta. Dziennikarz komentował sytuację polityczną w Teksasie i mówił o nastrojach Republikanów przed wyborami do Kongresu i Izby Reprezentantów.

Wygląda na to, że sprawdzają się doniesienia mediów dotyczące przyszłości Kraśki w stacji. Dziennikarz ma być teraz reporterem TVN w Stanach Zjednoczonych.

– Może polecieć do Stanów Zjednoczonych. Nie jako korespondent za oceanem, bo jest nim Marcin Wrona, tylko jako współpracownik CNN — informowały Wirtualnemedia.pl, powołując się na pracownika TVN.

Szczególną uwagę widzów zwrócił jednak wygląd Piotra Kraśki, który w ciągu tych kilku miesięcy urlopu znacznie zmizerniał. Problemy z prawem najwidoczniej dały mu mocno w kość i odbiły się także na... jego włosach. Dziennikarz w bardzo krótkim czasie kompletnie osiwiał! 

Zobaczcie, jak teraz wyglądają jego włosy niżej.

Piotr Kraśko cały osiwiał

i

Autor: sylwiab Piotr Kraśko cały osiwiał
Sonda
Czy Piotr Kraśko powinien odejść z "Faktów"?