Karol Strasburger wyznaje żonie miłość

i

Autor: papara17 Karol Strasburger wyznaje żonie miłość

Mocne słowa

Karol Strasburger i jego żona mają dość. Po słowach o "dawaniu w szyję" opisali swoją walkę o dziecko

2022-11-08 10:42

Karol Strasburger (75 l.) i jego żona Małgorzata (38 l.) od trzech lat są rodzicami Laury. Dziewczynka jest oczkiem w głowie rodziców, którzy długo walczyli o to, by pojawiła się na świecie. Dlatego tak bardzo poruszyły ich słowa prezesa PiS o młodych kobietach, które w jego opinii zamiast rodzić dzieci, wolą „dawać w szyję”.

Związek gwiazdora „M jak miłość” od samego początku budzi mnóstwo kontrowersji. Wszystko za sprawą różnicy wieku, która dzieli małżonków. Oni jednak na każdym kroku udowadniają, że bardzo się kochają i są dla siebie ogromnym wsparciem - także w opiece nad 3-letnią córeczką. W jednym z wywiadów mogliśmy przeczytać, że decyzja o tak późnym ojcostwie była świadoma. - Po prostu chcieliśmy mieć dziecko. Gdy poznałem Małgosię, wiedziałem, że ona jest na to gotowa - wyznał gospodarz „Familiady”. - Laura jest naszym celem i spełnionym marzeniem - dodała jego żona.

Małgorzata Strasburger reaguje na słowa o "dawaniu w szyję"

Małżeństwo nie mogło przejść obojętnie obok słów Jarosława Kaczyńskiego. Na profilu Małgorzaty znalazł się obszerny wpis w którym opisała swoją drogę do macierzyństwa. „A cóż ja w tę starawą, wg Pana, bo 35-cio letnia szyję lałam, że ocknęłam się z przysłowiowego kaca dopiero 3 lata temu, by przyjąć szansę od losu i założyć rodzinę? Bo ja tak myślę, że się Pana poradzę w takiej intymnej, delikatnej, rodzinnej sprawie jako samozwańczego eksperta (...) Na słowo proszę mi uwierzyć, że pod tym czarnym kapeluszem, kryje się kolorowe życie małej kobietki, być może przyszłej matki. Życie, które właśnie dzięki dojrzałemu, upragnionemu, świadomemu rodzicielstwu z lekką obsuwą zapisuje w swojej pamięci najpiękniejsze chwile z dzieciństwa" - czytamy pod zdjęciem z córeczką.

Cały wpis możecie przeczytać poniżej.

Karol Strasburger o późnym ojcostwie

Wpis udostępnił także Karol Strasburger i dodał kilka słów od siebie. "To zdjęcie zamieszczone dziś na profilu mojej żony na FB stało się naszym symbolem sensu walki o #szczęście i #marzenia w każdym wieku! #Rodzicielstwo -  często nieosiągalne dla wielu kobiet / par/ małżeństw to bardzo wrażliwy, intymny temat, o którym należy wypowiadać się wyjątkowo delikatnie. Ja na to, by usłyszeć "tato" czekałem 70 lat mojego życia. Czy to długo? Bardzo! Ale to czekanie było warte wszystkiego, co zdarzyć się musiało po drodze” - dodał.

Zgadzacie się z nimi?

Sonda
Czy Kaczyński przesadził mówiąc o pijących kobietach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany