Partnerka Strasburgera: Nie jestem utrzymanką Karola

i

Autor: Paweł Dąbrowski

Partnerka Strasburgera. Kim jest Małgorzata Weremczuk?

2018-03-23 14:37

Karol Strasburger nie ukrywa już związku z młodszą o 38 lat partnerką. Kim jest Małgorzata Weremczuk?

Karol Strasburger (71 l.) nie ukrywa już związku z menadżerką Małgorzatą Weremczuk (33 l.). W rozmowie z nami prowadzący "Familiadę" przyznał, że "Ta dziewczyna sprawiła, że z radością patrzę w przyszłość". Tymczasem Małgorzata z podziwem wypowiada się o swoim partnerze "Karol jest jak 40-latek. Ma młodą duszę, jest pełen pasji i aktywności życiowej, która i mnie napędza. Mamy zbliżone marzenia i cele, darzymy się ogromnym szacunkiem". Para jest pełna optymizmu i z nadzieją patrzy w przyszłość. Przykład Marka Kondrata i Antoniny Turnau to dowód na to, że miłość faktycznie nie zna wieku.

Kim jest Małgorzata Weremczuk, partnerka Strasburgera?

Strasburger i Weremczuk poznali się w 2006 roku na weselu przyjaciół. Na początku była to zwykła znajomość ludzi show-biznesu. Ona wówczas była wokalistką komercyjną, a jednocześnie współpracowała z Maciejem Kuroniem. Później Weremczuk rozpoczęła współpracę z karczmą "Gościniec Oycowizna", gdzie zajmowała się PR'em. Aktor był wtedy w małżeństwie z Ireną (+66 l.), która była całym jego życiem. Co ciekawe, to dzięki żonie menedżerka stała się przyjaciółką domu Strasburgerów. Kiedy żona pana Karola zachorowała na raka, to właśnie Małgorzata była tą osobą, która wspierała go i podtrzymywała na duchu. W 2013 r. zmarła pani Irena, a aktor się załamał. Miał myśli samobójcze, nie chciał chodzić do pracy. Właśnie wtedy poprosił Małgorzatę Weremczuk, która miała doświadczenie w PR'ze, aby została jego agentką. To dzięki niej Strasburger stanął na nogi.

- Postarała się na nowo zorganizować moje życie, by uporządkować cały ten chaos. Pilnowała grafiku, umów, płatności, obiegu korespondencji i setek telefonów oraz e-maili, na które ja wówczas nie miałem ochoty odpowiadać - zadeklarował w rozmowie z "Na Żywo" Karol Strasburger.

Gdy Weremczuk przeżywała rozstanie z mężem Strasburger był dla niej wsparciem. Zachęcał ją, by walczyła oraz próbowała wszystkich rozwiązań. Niestety decyzja o rozstaniu była nieunikniona. Weremczuk dostała rozwód w 2017 roku. Oboje zostali sami. Wspierali się nawzajem, a ich przyjaźń stopniowo zaczynała przeradzać się w uczucie, którego para nie ma zamiaru ukrywać.

Karol Strasburger - partnerki

Karol Strasburger ma za sobą dwa małżeństwa. Po raz pierwszy ożenił się z aktorką Barbarą Burską. Ich związek zakończył się rozwodem. W 1981 roku Strasburger poślubił Irenę z domu Morcińczyk. Spędził z nią 32 lata. Pani Irena zachorowała na raka. Do końca mogła liczyć na opiekę i wsparcie męża.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany