Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk - miłość mimo wszystko

i

Autor: Jordan Krzemiński/Akpa Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk

Karol Strasburger i jego żona przechodzą małżeński kryzys? Szokujące plotki! Wiemy, jaka jest prawda

2021-07-12 14:20

Karol Strasburger (74 l.) i jego żona Małgorzata (37 l.) w sierpniu będą świętowali drugą rocznicę ślubu. Owocem ich miłości jest córeczka Laura. I chociaż małżonkowie są dla siebie ogromnym wsparciem, jeden z tygodników napisał, że ostatnio w ich relacji nie dzieje się najlepiej. Powodem ma być fakt, że aktor coraz więcej pracuje, a jego żona zostaje ze wszystkim sama. - Jak można mówić o kryzysie w momencie kiedy właśnie teraz jesteśmy w najlepszym czasie także jako małżeństwo? - zastanawia się Małgorzata Strasburger.

Do tej pory Karol Strasburger i jego żona nie komentowali swojego życia prywatnego. Tym razem zrobili jednak wyjątek, bo jak mówi nam Małgorzata - plotki o kryzysie są dla nich bardzo krzywdzące, zwłaszcza, że nigdy nie byli tak szczęśliwi jak teraz. Nie tylko układa im się na polu prywatnym, ale i zawodowym.

- Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie, mamy wspaniałą córkę, która jest zdrowa i daje nam tyle radości każdego dnia, że tym szczęściem moglibyśmy obdzielić świat. Tak zorganizowaliśmy swoje życie zawodowe, by móc jak najwięcej czasu spędzać razem z nią i dać jej maksimum siebie. Oboje uczestniczymy w jej wychowaniu, a ja jestem dumna, że wybrałam Karola na ojca mojego dziecka - mówi nam Małgorzata Strasburger.

- Całą naszą energię skupiamy na tym, by w byciu rodzicami odnajdować radość, odkrywamy siebie na nowo, dzielimy się obowiązkami i nawet jeśli bywają trudniejsze momenty jesteśmy w tym razem. Dla mojego męża największą pasją jest ojcostwo, a priorytetem rodzina - dodaje.

Karol Strasburger szczerze o trudach rodzicielstwa. Jaką mamą jest jego żona?

Okazuje się, że celowo nie posłali Laury do żłobka, bo chcieli jak najdłużej mieć ją obok siebie w domu.

- Nie wysyłaliśmy dziecka do żłobka i nie mamy niani, aby właśnie zachować jak najwięcej czasu dla nas i móc zabierać Laurę na różne aktywności, w tym zawodowe i prywatne. Zatem bzdurą jest mówienie, że przechodzimy kryzys. Mamy wspólne cele wychowawcze i jesteśmy jednomyślni w decyzjach. Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie - zapewnia nas Małgorzata Strasburger.

W rozmowie z nami, żona aktora zapewnia, że jest on ojcem na medal i robi wszystko, by każdą wolną chwilę poświęcić jej oraz Laurze - nawet kiedy jest bardzo zmęczony.

- Mój mąż robi wszystko, by być ojcem na każdym szczeblu wychowawczym. W tym wszystkim nie zapomina, że jest mężem i przyjacielem. Znajduje dzielnie czas na wszystko i choć jest często potwornie zmęczony, jak wielu ludzi ciężko pracujących i godzących obowiązki rodzicielskie, to w tym odpoczynku razem także znajduje ukojenie i szczęście. To prawda - ma gorący okres w życiu zawodowym, ale to rodzina jest dla niego na pierwszym miejscu - dodaje.

Karol Strasburger zabrał córkę na kort. To, co zrobiła mała Laura zadziwia!

Szok w M jak miłość! Argasiński spróbuje zabić Patrycję! Prawdę zdradził Karol Strasburger!

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany