Wiadomo kim jest kochanka Filipa Chajzera. Była żoną znanego projektanta

i

Autor: akpa Wiadomo kim jest kochanka Filipa Chajzera. Była żoną znanego projektanta

Nowa dziewczyna Filipa Chajzera. Wiemy kim jest i jak się poznali

2022-06-06 19:00

Do tej pory wszyscy są w szoku, po tym jak na jaw wyszedł romans Filipa Chajzera (38 l.). Wiadomo już kim jest tajemnicza kobieta, z którą spotyka się prowadzący "Dzień Dobry TVN".

Filip Chajzer ma kochankę?

Do tej pory Filip Chajzer był utożsamiany z idealnym partnerem i ojcem syna Aleksandra (4 l.). Często chwalił się zdjęciami ze swojego sielskiego życia w luksusowym domu w Konstancinie. Pokazywał, jak spędza czas z pociechą, czy jak wspólnie gotuje z rodziną. Wydawało się, że razem z Małgorzatą Walczak tworzą udany i zgrany związek. Tym bardziej wszyscy przeżyli szok, gdy prowadzący "Dzień Dobry TVN" została przyłapany na randce z kobietą, która z pewnością nie była Małgosią...

Skandal wokół romansu Chajzera

Lawina hejtu spadła na Filipa, po tym jak portal Pudelek opublikował zdjęcia z randki Chajzera z nową ukochaną. Internauci nie kryli swojego oburzenia. Jednak dziennikarz nie zamierzał komentować całej sprawy. W sieci zamieścił tylko krótkie oświadczenie: "Moi drodzy. Wylewne komentowanie życia prywatnego to jak dobrze wiecie nie moja bajka. Dlatego wraz z Gosią najbardziej enigmatycznie, jak tylko się da prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze." Podobne słowa umieściła u siebie również Małgosia, dla której szokiem musiały być zdjęcia swojego partnera z inną kobietą.

Kim jest nowa partnerka Chajzera?

Wiadomo w końcu kim jest tajemnicza nieznajoma, z którą się spotyka. Jak informuje Pudelek, para spotykała się już od kilku miesięcy, co ciekawe ich znajomość nie była tajemnicą dla pracowników stacji TVN. Okazuje się, że Chajzer poznał kochankę przy okazji pracy w śniadaniówce. Anna, jest byłą żoną znanego projektanta, który ubiera gwiazdy. Okazuje się, że Anna dostarczała dziennikarzowi garnitury, w których występował. Zresztą to projektant poznał Filipa z Anną. Zaczęli ze sobą spędzać coraz więcej czasu, aż w końcu przerodziło się to w uczucie trwające już od kilku miesięcy.

Filip Chajzer z projektantem Rodrigo De La Garzy, byłym mężem nowej partnerki dziennikarza.

i

Autor: strona internetowa marki projektanta Rodrigo De La Garzy Filip Chajzer z projektantem Rodrigo De La Garzy, byłym mężem nowej partnerki dziennikarza.
Jak poradzić sobie ze zdradą? Wyjaśnia Klaudia Klukowska psycholog, trener umiejętności psychospołecznych.
Sonda
Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?
Nasi Partnerzy polecają