Irena Santor jak Angelina Jolie poddała się mastektomii

2013-05-21 1:03

Irena Santor w programie Tomasza Lisa wyraziła swój podziw nad postawą Angeliny Jolie, która ogłosiła światu, że poddała się podwójnej mastektomii, by uniknąć raka piersi. Piosenkarka przyznała, że przed laty ona także zdecydowała się na operację usunięcia piersi.

Poniedziałkowym tematem rozmowy w programie Tomasza Lisa była kontrowersyjna decyzja Angeliny Jolie, która poddała się podwójnej mastektomii, by uniknąć raka piersi. Jej postawa wzbudza wiele kontrowersji na całym świecie. O swojej walce z chorobą opowiedziała Irena Santor, która doskonale rozumie hollywoodzką gwiazdę.

>>> Angelina Jolie usunęła obie piersi! Bała się raka!

U Ireny Santor w 2000 roku zdiagnozowano raka piersi we wczesnym stadium. Artystka podobnie jak Angelina Jolie przeszła mastektomię i cieszy się doskonałym zdrowiem. Obecnie artystka zachęca wszystkie kobiety do regularnych badań, gdyż nowotwór we wczesnym stadium daje dużą szansę na wyleczenie.

Piosenkarka podziwia Angelinę Jolie, która na łamach The New York Timesa podzieliła się ze światem swoją dramatyczną historią. Równocześnie jest przekonana, że jej wyznanie może uratować życie wielu kobiet na całym świecie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany