Mamy zdjęcia

Jak naprawdę wygląda Kożuchowska bez makijażu? Instagram kontra rzeczywistość. Jest spora różnica!

2023-08-17 4:40

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Ostatnio chętnie wrzuca do sieci swoje zdjęcia bez makijażu, co oczywiście podkreśla. Jednak gdy paparazzi przyłapali ją w drodze i po wyjściu z kliniki medycyny estetycznej, gwiazda wyglądała zupełnie inaczej niż na zdjęciach z Instagrama. Zobaczcie sami.

Małgorzata Kożuchowska skończyła w tym roku 52 lata. Wygląda jednak znacznie młodziej, co udowadniają zdjęcia bez makijażu, które ostatnio coraz częściej publikuje na swoim Instagramie.

Jak dba o siebie Małgorzata Kożuchowska? Aktorka w jednym z wywiadów przyznała, że najważniejszy jest dla niej sen oraz dbanie o okolicę oka. - Dużą wagę przywiązuję do pielęgnacji oczu, ale nie czarujmy się, często wieczorem wygrywa zmęczenie i odpuszczam sobie rytuały pielęgnacyjne - powiedziała. Kożuchowska stosuje też japoński masaż twarzy kobido. Ujędrnia on skórę i poprawia owal twarzy.

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

Na naturalnych zdjęciach, które zamieszcza na Instagramie, aktorka wygląda świetnie. Jednak gdy kilka dni temu Małgorzata Kożuchowska bez makijażu pojawiła się w centrum Warszawy, by odwiedzić jedną z klinik medycyny estetycznej, wyglądała inaczej niż na zdjęciach z Instagrama. W sieci aktorka wygląda świeżo, promiennie i trudno dostrzec na jej twarzy zmarszczki. Przyłapana przez paparazzi nie przypominała siebie. Wyglądała na zmęczoną i niewyspaną, miała opuchnięte oczy i nietęgą minę.

Jak naprawdę wygląda Małgorzata Kożuchowska bez makijażu? Sami porównajcie zdjęcia aktorki w naszej galerii.

Tak zmieniała się Małgorzata Kożuchowska