Jędrula z Rodziny zastępczej wulgarnie obraził męża Marianny Schreiber

i

Autor: AKPA

Jędrula z "Rodziny zastępczej" wulgarnie obraził męża Marianny Schreiber: "Takiej c**y to ze świecą szukać"

2022-05-16 20:03

Tomasz Dedek (65 l.) aktor filmowy i serialowy, znany przede wszystkim z roli Jędruli w "Rodzinie zastępczej". Mężczyzna jest aktywnym użytkownikiem Twittera, na którym prawie codziennie zamieszcza wpisy. Ostatnio postanowił w wulgarnych słowach skomentować męża Marianny Schreiber, Łukasza Schreibera.

Tomasz Dedek to aktor, któremu największą rozpoznawalność przyniosła rola Jędruli w "Rodzinie zastępczej". Chociaż w ciągu kilkudziesięciu lat kariery aktorskiej odegrał wiele innych postaci, najbardziej kojarzony jest właśnie z mężem Alutki.

Dedek jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Na jego profilu na Twitterze prawie codziennie pojawiają się nowe wpisy na temat bieżących wydarzeń. Kiedy wybuchła wojna w Ukrainie, zaangażował się w pomoc i zapewnił dach nad głową ośmioosobowej rodzinie. W niewybrednych słowach wypowiadał się również na temat prezydenta Rosji, Władimira Putina. Serialowy Jędrula i tym razem postanowił głośno powiedzieć o tym, co myśli na temat posła PiS, Łukasza Schreibera.

Wszystko zaczęło się od wpisu, który opublikowała na Twitterze żona polityka, Marianna. Kobieta kilka dni temu ogłosiła, że założyła liberalną, demokratyczną i proeuropejską partię "Mam Dość 2023". W poście z 15 maja 2022 roku, napisała:

Międzynarodowy Dzień Rodzin. Poza poglądami, podziałami, zupełnie innym spojrzeniem na obraz rodziny istnieje coś jeszcze. Uczucie, które jest ponad. (Ja) Chcę, aby również pary jednopłciowe mogły być szczęśliwe w Polsce, mogły zakładać rodziny.

Wpis najwyraźniej wzbudził tak duże emocje w Dedku, że postanowił on uderzyć w męża Schreiber. Aktor nie przebierał w słowach:

- Generalnie tworzycie rodzinę jednopłciową, bo takiej c*** jak twój mąż to szukać ze świecą - napisał.

Dedek atakuje Schreibera

i

Autor: Twitter/@tomaszdedek

Myślicie, że przesadził?

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło
Sonda
Czy oglądałeś serial "Rodzina Zastępcza"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE