Wow

Internet płonie po gorących zdjęciach Kai Paschalskiej! "Petarda". Ola Lubicz z Klanu ma już 37 lat!

2023-07-31 10:56

Kaja Paschalska mimo upływu lat ciągle kojarzona jest przede wszystkim z rolą Oli Lubicz w serialu "Klan". Starsi widzowie pamiętają Kaję jako zbuntowaną nastolatkę z charakterystycznymi kręconymi rudymi włosami. Trudno uwierzyć w to, że dziś Ola Lubicz ma już 37 lat! Zdjęcia, które aktorka wrzuciła na Instagrama sprawiły, że internet zapłonął! "Petrada" - komentują fani. Zobacz w naszej galerii, jak zmieniła się Kaja Paschalska, czyli słynna Ola Lubicz z serialu "Klan".

Kaja Pachalska na zawsze pozostanie Olą Lubisz z "Klanu"

Kaja Paschalska dla wielu Polaków już do końca życia będzie Olą Lubicz z serialu "Klan". Mimo że w swojej artystycznej karierze Kaja odnosiła także sukcesy muzyczne, a jej utwór "Przyjaciel od zaraz" długo wysoko plasował się na wysokich miejscach na listach przebojów, to jednak rola w kultowym serialu TVP na zawsze pozostanie najważniejsza w jej CV. Kaja Paschalska w ostatnich latach nie jest już tak popularna, jak w na przełomie wieków, ale od czasu do czasu przypomina o sobie w różnych wywiadach i w mediach społecznościowych. W rozmowie z Wprost odniosła się do braku potomstwa. -  Jak wiele kobiet byłam zaprogramowana na to, że rodzina, mąż i dzieci to jest to ostateczne poczucie bezpieczeństwa, spełnienia, coś do odhaczenia, normalna kolej rzeczy. Były takie momenty w moim życiu, że bardzo chciałam mieć dzieci, ale dobrze, że nic z tego nie wyszło, bo trauma pokoleniowa ciągnęłaby się dalej - stwierdziła bez ogródek słynna Ola Lubisz z "Klanu".

Odważne zdjęcia Kai Paschalskiej. Internet zapłonął

Tym razem Kaja Paschalska zwróciła na siebie uwagę bardzo odważną stylizacją. Aktorka i piosenkarka pokazała spory kawałek swojego biustu. A jej fryzura wzbudziła skojarzenia z włoską wokalistką Sabriną Salerno, znaną z hitu "Boys". Fani są oczarowani Olą Lubicz w tej obsłonie. "Petarda", "Boska" "Jaka cudowna" - zachwycają się użytkownicy Instagrama. A mężczyźni masowo wysyłają emotki przedstawiające płomienie. Nie ma wątpliwości, że po opublikowaniu gorących for Kai Paschalskiej internet zapłonął! A w naszej galerii prezentujemy, jak zmieniła się Kaja Paschalska od czasu nastoletniej Oli Lubicz w serialu "Klan". 

Gwiazda „Klanu” o ponad ćwierćwieczu na planie serialu