Karolina i Agnieszka z Top Model planują ciążę

i

Autor: AKPA/Podlewski

Będą mamami!

Karolina i Agnieszka z "Top Model" planują ciążę. Chcą poddać się procedurze in vitro

2023-01-23 10:20

Karolina Brzuszczyńska (30 l.) i Agnieszka Skrzeczkowska (33 l.) to para, o której stało się głośno za sprawą show "Top Model". Obecnie obie panie cieszą się dość dużą popularnością w mediach społecznościowych i chętnie pokazują internautom fragmenty swojego życia zawodowego i prywatnego. Karolina i Agnieszka są już po zaręczynach i planują ślub. Chcą również zostać mamami.

Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska zdobyły rozgłos sprawą castingu do 9. edycji "Top Model", ale ostatecznie tylko Agnieszka wzięła udział w programie. Dziewczynie nie udało się dotrzeć do finału, odpadła po 6. odcinku, co spotkało się z oburzeniem widzów. Mimo niepowodzenia w show TVN-u, obecnie uczestniczy w kampaniach reklamowych i sesjach zdjęciowych, a także pojawia się na wybiegu.

Obie panie aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych. Profil Karoliny na Instagramie obserwuje 196 tys. osób, a Agnieszki - 136 tys. Narzeczone dzielą się z internautami kadrami ze swojego życia prywatnego oraz zawodowego. Relacjonują postępy w budowie domu, pokazują zdjęcia z wakacji i zagranicznych wypadów.

Agnieszka i Karolina z "Top Model" planują dziecko. "Jajeczko będzie Agi, a ja będę w ciąży"

Jakiś czas Karolina i Agnieszka ogłosiły, że zamierzają wziąć ślub. Niestety, plany pokrzyżowała im pandemia. Wcześniej panie chciały powiedzieć sobie "tak" w Barcelonie, jednak kraj ten ma dość skomplikowaną biurokrację i ostatecznie postawiły na  Las Vegas. Mimo że ich ślub nie będzie miał mocy prawnej w Polsce, to jednak zależy im na symbolice tego wydarzenia. Kobiety otwarcie mówią też o tym, że chcą zostać mamami. W rozmowie z "Onet Rano" zdradziły, że poddadzą się procedurze in vitro.

- Obie będziemy matkami, ale plan jest taki, że jajeczko będzie Agi, a ja będę w ciąży. Więc ten plan jest dosyć skomplikowany, ale jest bardzo dużo klinik za granicą: chociażby w Czechach, w Madrycie, w Stanach, w Niemczech - wyjaśniły.

Niestety, koszt zabiegu przekracza ich możliwości finansowe. Agnieszka i Karolina planują wykonać go za 3-4 lata, gdy uzbierają już potrzebną sumę pieniędzy. W ich przypadku cała procedura może kosztować od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych. Panie zdają sobie sprawę, że parom jednopłciowym nie jest łatwo wychowywać dzieci w Polsce. Wszystko ze względu na to, że społeczeństwo nadal nie akceptuje takiego modelu rodziny. Agnieszka i Karolina wierzą jednak, że dadzą radę.

- Tak naprawdę wiele kobiet samotnie wychowuje dzieci albo z babciami i myślę, że te dzieci dobrze się mają. Więc dlaczego miałybyśmy tego nie zrobić? - zastanawiają się.

"Gwiazdy w Skolimowie" odc.1. Tak żyją artyści w domu opieki w Skolimowie

Zobacz zdjęcia Karoliny i Agnieszki w naszej galerii!

Sonda
Znasz osobę należącą do społeczności LGBT?

Jak polscy geje radzą sobie z homofobią? Gdzie czują się najbezpieczniej i jak szukają miłości?

Posłuchaj rozmowy z seksuologiem!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają