Będzie z tego hit?

Katarzyna Zielińska zaśpiewała dla męża podczas ślubu. Padliśmy, gdy usłyszeliśmy fragment o rajstopach

2023-09-11 14:20

Katarzyna Zielińska (44 l.) z pewnością na długo zapamięta wydarzenia z ostatniego weekendu. Aktorka i jej mąż, Wojciech Domański, wzięli bowiem drugi ślub. Pretekstem była okrągła rocznica ślubu, którą świętowali na początku sierpnia. Wtedy też biznesmen oświadczył się po raz kolejny swojej ukochanej. "Czy można po raz drugi? PS. Zgodziłam się" - napisała przy zdjęciu z pierścionkiem. Wesele pełne było wzruszeń...

Katarzyna Zielińska i jej mąż wzięli drugi ślub. Wśród gości Socha i Kuszewski

"Ach, co to był za ślub" - chciałoby się powiedzieć, patrząc na zdjęcia zamieszczane przez Katarzynę Zielińską w mediach społecznościowych. Na uroczystości nie mogło zabraknąć przyjaciół rodziny - Małgorzaty Sochy (42 l.) z mężem czy Kacpra Kuszewskiego (47 l.), który podczas wesela zaśpiewał przeboje Zbigniewa Wodeckiego, doprowadzając pannę młodą do łez. Swojego wzruszenia nie potrafił także ukryć jej ojciec.

Katarzyna Zielińska zaśpiewała dla męża piosenkę

Wesele trwało do późnych godzin nocnych, a jego największą gwiazdą okazała się gospodyni. Kilka razy pojawiła się na scenie, wykonując dla swojego męża specjalnie napisany utwór. "Och Wojtku, odkąd ujrzałam cię w przedszkolu w rajstopkach, w głębokiej komunie, w starszakach pomiędzy klockami, ja już wiedziałam, ty chyba jeszcze nie, że kiedyś będę z tobą jadła sushi..." - brzmiał jej fragment.

Zielińska i Domański mają dwóch synów: Henryka (8 l.) i Aleksandra (6 l.), którzy nie odstępowali ich na krok w tym jakże uroczystym dniu.

Śmigus dyngus gwiazd. Tak oblali Tomaszewską i Sikorę w PnŚ. Zielińska przechytrzyła siostrę
Sonda
Wierzysz w przesądy ślubne?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany