Są ze sobą, pomimo potwornych tragedii. Zobaczcie, kim jest mąż Eleni! Nigdy nie wybaczył mordercy ich córki

2021-09-21 19:43
Eleni. Kim jest jej mąż Fotis Tzokas
Autor: AKPA Eleni. Kim jest jej mąż Fotis Tzokas

Eleni i jej mąż Fotis Tzokas są ze sobą już od 45. lat. Ten związek naznaczyła potworna tragedia, którą przed laty żyła cała Polska. Ich 17-letnia córka Afrodyta została brutalnie zamordowana. Po latach Eleni znalazła siłę, by wybaczyć mordercy ukochanej jedynaczki. Ale jej mąż do tej pory się nie pogodził ze śmiercią córki, jednak - jak twierdzi Eleni - odmienne zdanie męża nie ma wpływu na ich małżeństwo. Zobaczcie, kim jest mąż piosenkarki i jak wygląda! Mamy zdjęcia.

Helena Tzokas, znana wszystkim jako Eleni, jest córką greckich imigrantów. Jej rodzice Perykles i Despina Milopulos osiedlili się w Polsce w latach 50., kiedy to w Grecji trwała wojna domowa. Przyszła gwiazda już od najmłodszych lat wykazywała wielki talent wokalny. Po maturze dołączyła do grupy „Hellen”, a następnie związała się z zespołem „Prometheus”.

NIE PRZEGAP: Właśnie dowiedzieliśmy się, co Maryla Rodowicz zrobiła byłemu mężowi! Aż nas zatkało!

Założyciel zespołu „Prometheus” - Kostas Tzokas jest bratem męża Eleni. To dzięki niemu Eleni poznała Fotisa, kiedy była jeszcze nastolatką. 

- Kostas miał brata Fotisa, zakochaliśmy się, wzięliśmy ślub. Miałam 20 lat, kiedy urodziła się nasza córka Afrodyta. Byliśmy szczęśliwi, mieliśmy wszystko, młodość, siebie, miłość, cudowną pracę... - wspominała Eleni w rozmowie z Super Expressem. 

Eleni i jej mąż przeżyli potworną tragedię. Kim jest Fotis Tzokas? Nigdy nie wybaczył mordercy córki

Mąż Eleni, Fotis jest akustykiem i pracuje razem z żoną. Zarówno w życiu zawodowym, jak i rodzinnym układało im się doskonale, aż do czasu niewyobrażalnej tragedii. O morderstwie ich jedynej córki w 1994 roku mówiła cała Polska. Piękna Afrodyta miała wtedy zaledwie 17 lat. Piotr G. nie mógł pogodzić się z tym, że nastolatka z nim zerwała. Zwabił ją na spotkanie. Kolejna kłótnia zakończyła się strzałami. Afrodyta nie miała żadnych szans na przeżycie. Kule przeszyły jej skroń i serce. 

NIE PRZEGAP: Dramatyczne doniesienia z domu Beaty Kozidrak! Będziecie w szoku, co tam się działo!

Piotr G. został skazany na 25 lat, ale wyrok nie złagodził cierpienia rodziców po stracie ukochanej córki. Po wielu latach Eleni wybaczyła mordercy.

- Gdybym nie przebaczyła, prawdopodobnie nie mogłabym dalej śpiewać, nie mogłabym spotykać się z ludźmi. Przebaczyć to nie znaczy zapomnieć. Przebaczyć to pozbyć się negatywnych emocji, które zabijają nas od środka. To była tragedia dwóch rodzin. Naszej rodziny i rodziny Piotra. Ja jako matka czułam też ból tej matki, która też nosi ogromny krzyż - przypomina jej słowa "Viva".

Piotr G. wyszedł na wolność w 2015 roku. Zmienił nazwisko i przeprowadził się do Berlina. Eleni ciągle pamięta o swojej córce, ale już nie cierpi.

NIE PRZEGAP: Tym dzieckiem rzadko się chwali! Wiśniewski pokazał córkę, którą ma z żoną nr 3. Zobaczcie, jak teraz wygląda! [FOTO]

- W moim sercu Afrodyta będzie żyła zawsze. Nadal obchodzę każde jej urodziny, rocznicę śmierci, zastanawiam się, jaka by była, co by robiła, czy miałaby dzieci. Ale na co dzień nie rozpaczam - czytamy w czasopiśmie. 

Mąż Eleni do tej pory nie wybaczył mordercy ich córki. Mimo, że obydwoje mają inne podejście do tej kwestii, Eleni zapewnia, że nie ma to wpływu na ich związek.

- Szkoda nam czasu na kłótnie. Przez tyle lat zdążyłam już poznać wady męża - mówiła Eleni w rozmowie z Plotek.pl.

Zobaczcie w galerii niżej zdjęcia Eleni, jej męża, córki i jej grobu.

NIE PRZEGAP: Ogromna strata. Nie żyje bohaterka "Kuchennych Rewolucji". Gessler bardzo ją ceniła

Sonda
Czy po latach był/a/byś w stanie wybaczyć mordercy swojego dziecka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE