Ogromna strata. Nie żyje bohaterka Kuchennych Rewolucji. Gessler bardzo ją ceniła

i

Autor: Facebook Kuchenne Rewolucje - Naszymi Oczami/Magda Gessler Ogromna strata. Nie żyje bohaterka "Kuchennych Rewolucji". Gessler bardzo ją ceniła

Ogromna strata. Nie żyje bohaterka "Kuchennych Rewolucji". Gessler bardzo ją ceniła

2021-09-21 14:43

Nie żyje bohaterka programu "Kuchenne Rewolucje", właścicielka Baru Agata w Gorzowie Wielkopolskim. To ogromna i bolesna strata. Pani Marzenna Koniuszy odeszła w wieku 59 lat. Prawie całe swoje życie poświęciła kultowemu miejscu w województwie lubuskim. Magda Gessler odwiedziła bar na początku sierpnia, była zachwycona kuchnią pani Marzenny. Bardzo ceniła bohaterkę "Kuchennych Rewolucji". Niestety, szefowa Baru Agata nie żyje.

Nie żyje Marzenna Koniuszy. Szefowa Baru Agata odeszła 20 września 2021 w wieku 59 lat. W lokalu spędziła niemal całe życie. Poświęciła dla niego 40 lat! Aby ratować biznes przed upadkiem, Pani Marzenna zaprosiła do siebie Magdę Gessler z ekipą "Kuchennych Rewolucji". Restauratorka była zachwycona potrawami i osobowością właścicielki. Szczególnie ją wyróżniła i zachwalała jej kulinarne dokonania. Bardzo ceniła Panią Marzennę, o której pisała na Facebooku: - Dania przepyszne, byłam w szoku... Niech żyje pani Marzenna i jej córka, cały zespół! - radowała się Gessler. W innym wpisie dodała: - Najlepszy, bar mleczny w Polsce w Gorzowie Wielkopolskim. Szefowa kuchni, Pani Marzenna pracująca 40 lat w tym miejscu fantastycznie gotuje i zarządza kuchnią. Spróbujcie SAMI.

W poniższej galerii przypominamy zdjęcia zmarłego niedawno Piotra Gesslera:

Nie żyje bohaterka "Kuchennych Rewolucji"

Oprócz Magdy Gessler, lokal Pani Marzenny odwiedziła również ekipa "Kuchenne Rewolucje - naszymi oczami". Autor bloga pożegnał szefową Baru Agata. Przybliżył też nieco historię tego miejsca: - Dziękuję Pani Marzeno za spotkanie i piękną opowieść o Pani pasji - gotowaniu. (...) Poniedziałek przyniósł bardzo smutną informację. Zmarła Marzenna Koniuszy, szefowa baru Agata. Bar Agata to kultowe miejsce w Gorzowie. W latach 1965-2005 funkcjonował przy ul. Wodnej. Później, w latach 2005-2017 na rogu ulic: Sikorskiego i Jancarza. A od września 2017 r. mieści się przy al. Konstytucji 3 Maja. Niedawno przeszedł Kuchenne Rewolucje. Na początku sierpnia przyjechała do niego słynna Magda Gessler. Po jej wizycie i wprowadzonych zmianach bar zaczął przeżywać oblężenie. Pani Marzenny wzrost klientów nie przerażał. "Ja już jestem nauczona ciężkiej pracy. 40 lat w Agacie pracuję". Opowiadała nam, że do pracy w barze przyszła od razu po skończeniu szkoły.

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Nieudane "Kuchenne rewolucje", Magda Gessler wyrzucona z lokalu!
Sonda
Oglądasz "Kuchenne Rewolucje"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE