Klaudia el Dursi w kolejnej ciąży?! Jej rodzina już niebawem się powiększy!

2021-11-26 18:30
Klaudia el Dursi w kolejnej ciąży?! Jej rodzina już niebawem się powiększy!
Autor: AKPA Klaudia el Dursi w kolejnej ciąży?! Jej rodzina już niebawem się powiększy!

Klaudia el Dursi wyznała właśnie, że razem z partnerem od dawna planowali kolejne dziecko. Ich decyzję o powiększeniu rodziny powstrzymywały jej zobowiązania zawodowe. Gwiazda TVN jest już mamą dwóch synów. Teraz marzy o córeczce. Klaudia el Dursi ujawnia, kiedy możemy spodziewać się narodzin jej kolejnego dziecka! Poznajcie szczegóły.

W rozmowie z Pomponikiem Klaudia el Dursi wyznała, że planuje po raz trzeci zostać mamą. Razem z partnerem ustalili, że najpóźniej w przyszłym roku będą starać się o dziecko. 

- Chciałabym. Nie mam dziewczynki. My obydwoje wiedzieliśmy od zawsze, że będziemy chcieli jeszcze się starać. Na razie to trochę przekładaliśmy, bo to moje życie tak się jakoś… Więc trochę to przełożyliśmy, gdzieś tam o dwa lata. Ale już sobie obiecałam, że przyszły rok to już nie daruję, dlatego, że ja mam już swoje lata i nie chciałabym, żeby było już za późno - wyznała portalowi gwiazda TVN.

NIEP PRZEGAP: Jacek Braciak ma transpłciowe dziecko: "Miałem kiedyś córkę Jadwigę, teraz mam syna Konrada"

Ostatnio wielkie emocje wśród Polaków budzi rejestr ciąż, który miałby obowiązywać od stycznia 2022 roku. Zgodnie z nim wszystkie placówki medyczne, nawet prywatne, będą miały obowiązek składać raporty z przebiegu ciąży każdej pacjentki. Klaudia el Dursi może być już jedną z kobiet, których ciąże będą już monitorowane przez służby.

- To jest taki temat, na który wolę się nie wypowiadać - mówi Klaudia el Dursi. - Na razie nie jestem w ciąży i nie muszę się tym martwić. Może jak będę w tej ciąży, wiesz, kobieta w ciąży może zmieniać zdanie, hormony, te rzeczy. Czasem pewne rzeczy wydają się logiczne i sensowne, a przed ciążą się takie nie wydawały.

Do tej pory przed zajściem w ciążę powstrzymywała ją kariera. Teraz Klaudia el Dursi jest przekonana, że uda jej się pogodzić pracę z kolejną ciążą.

- Jest takie myślenie, że ciąża coś zmienia. Bardzo dużo osób, które nie mają dzieci, myślą, że ciąża to jest choroba i to ciebie dyskwalifikuje czy wyklucza. To wcale tak nie jest. Oczywiście, jest kilka miesięcy, gdy kobieta po prostu nie ma siły, źle się czuje i chce się skupić na sobie, ale nie oszukujmy się, cały czas można pracować - mówi Pomponikowi Klaudia el Dursi.

NIE PRZEGAP: Kuchenne Rewolucje: Ciąg dalszy afery w Barze Agata. Właściciel wydał oświadczenie dotyczące śmierci kucharki

Sonda
Czy oglądasz Hotel Paradise?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE