Jacek Braciak ma transpłciowe dziecko: "Miałem kiedyś córkę Jadwigę, teraz mam syna Konrada"

2021-11-26 11:57
Jacek Braciak ma transpłciowe dziecko
Autor: AKPA Jacek Braciak ma transpłciowe dziecko

Jacek Braciak (53 l.) miał trzy córki - Jadwigę, Zofię i Marię. Teraz zyskał syna. Aktor zdobył się na wyznanie, które może wzbudzić ogromny szok. Jego córka Jadwiga okazała się mężczyzną: "w swojej istocie, w swoim wnętrzu, myśleniu". Braciak odważył się skomentować transpłciowość swojego dziecka. Mówi też o bezwarunkowej miłości. Poznaj szczegóły tego ojcowskiego coming outu.

Jacek Braciak to aktor znany z wielu mocnych filmów Wojciecha Smarzowskiego. W TVP bawił widzów w serialu "Rodzinka.pl". Braciak w przeszłości rozwiódł się z Iloną, matką Jadwigi i Zofii. A z aktorką Mają Hirsch ma córkę Marię. Gwiazdor miał jeszcze kilka partnerek o znanych nazwiskach.  Ostatnio znów głośno jest o jego relacji z Agatą Buzek, ale w kontekście rozstania! Jacek Braciak dokonał ojcowskiego coming outu. W wywiadzie na łamach grudniowego numeru magazynu "Zwierciadło" wyznał, że ma transpłciowego syna! 

- Jestem ojcem dwóch córek i syna. Dlatego, że moja córka okazała się mężczyzną w swojej istocie, w swoim wnętrzu, myśleniu, więc w tej chwili mam syna. Miałem kiedyś córkę Jadwigę, a teraz mam syna Konrada. I tak, myślę, że moje dzieci to ludzie wolni. 

Aktor stara się szanować wybory swoich dzieci i okazuje im wsparcie. Chce, aby same decydowały o swoim szczęściu: - Czasem trudno pogodzić się z wieloma rzeczami, ale należy to zrobić. Z tym, że ktoś chce żyć na swój rachunek, mimo że jest moim dzieckiem, dla którego chcę najlepiej, bardzo je kocham, także należy się pogodzić. Tu kłania się zasada, której ja już też hołduję, że miłość jest bezwarunkowa.

Galeria niżej: Zobacz aktora i jego córkę Jadwigę

Przypomnijmy, że takiego coming outu dokonał również dziennikarz TVN - Piotr Jacoń. Wyznał, że ma transpłciową córkę i opowiedział o swojej reakcji. Nawiązał wtedy do wulgarnej wypowiedzi Pawłowicz. Po czasie okazało się, że jego córka pozwała go do sądu! Na sali rozpraw odbył się prawdziwy dramat: "Zaczęła płakać, wyć właściwie". Tutaj sytuacja była odwrotna, bo Jacoń przez 20 lat miał syna, który poczuł się kobietą. 

Dziś Konrad Braciak, kiedyś Jadwiga - występowała przed kamerami. Jako kobieta pojawiła się w odcinku 1907 "Na Wspólnej" (wystąpiła w roli ostrej punkówy). Pracowała również przy produkcji pt. "Nie zostawiaj mnie" z 2017 roku, jako asystentka reżysera. 

SPRAWDŹ: Gwiazdy "M jak miłość" murem za Kurdej-Szatan. Aktorka w końcu pisze o nadziei

Sonda
Wspierałbyś swoje dziecko, gdyby okazało się, że jest transpłciowe?
Urodzinowy koncert Super Expressu - GOLEC uORKIESTRA & GROMEE
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE