Jacek Braciak lubi wyższe kobiety. Oto dowody

2018-10-06 5:19
Braciak lubi wyższe!
Autor: redakcja SE Braciak lubi wyższe!

Ma jedynie 163 cm wzrostu, ale to najwyraźniej jego atut. Jacek Braciak (50 l.) upodobał sobie wysokie kobiety, a one wcale nie mają problemu z tym, że patrzą na niego z góry. Dotychczasowe sympatie aktora są od niego wyższe. Nie ma się więc czemu dziwić, że w ostatnim czasie w oko wpadła mu mierząca 175 cm Agata Buzek (42 l.).

Zazwyczaj mężczyźni są wyżsi od swoich partnerek. Jacek Braciak nie trzyma się jednak tej niepisanej zasady. Aktor po prostu kocha się w kobietach, które mają długie nogi i może na nie spojrzeć z dołu.
Gdy w 2002 r. gwiazdor był w separacji ze swoją żoną Iloną Braciak (49 l.), z którą ma dwie córki: Zofię (25 l.) i Jadwigę (23 l.), związał się z Mają Hirsch (41 l.). Różnica wzrostu między nimi była spora, bo Maja ma aż 179 cm wzrostu i wygląda jak zawodowa modelka. I choć para ma 14-letnią córkę Marysię, ich związku nie udało się uratować. Gwiazdor postanowił spróbować szczęścia u boku innej kobiety.
Po rozstaniu z Hirsch nie zmienił upodobania do wysokich pań. Aktora niedługo potem, a dokładnie w połowie 2016 r. widywano w towarzystwie aktorki Marty Ścisłowicz (34 l., 172 cm wzrostu), z którą na oficjalnych imprezach okazywali sobie dużo czułości. Niestety, ten związek również nie przetrwał. Kolejną wybranką okazała się Renata Dancewicz (49 l., 173 cm wzrostu), z którą aktor widziany był podczas romantycznego spaceru.

Nie dziwi więc to, że obecna sympatia Braciaka również jest wysoka. Aktor kilka dni temu widziany był u boku Agaty Buzek. Podczas ich romantycznej randki nie brakowało namiętnych pocałunków. Jak dowiedział się „Super Express” aktorzy spotykają się od kilku miesięcy. Agata i Jacek mieli okazję poznać się bliżej na planie filmu „Córka trenera”, który miał premierę w tym roku. Ta znajomość zaczęła rozkwitać, a oni coraz częściej widywani byli razem. W listopadzie 2017 r. przyszli razem na pogrzeb Władysława Kowalewskiego (†81 l.), a następnie w lipcu tego roku pojawili się na MFF Nowe Horyzonty.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE