Gwiazdy "M jak miłość" murem za Kurdej-Szatan. Aktorka w końcu pisze o nadziei

2021-11-26 8:25
Barbara Kurdej-Szatan. Gwiazdy M jak miłość wspierają aktorkę
Autor: AKPA Barbara Kurdej-Szatan. Gwiazdy "M jak miłość" wspierają aktorkę

Barbara Kurdej-Szatan, po całej aferze z wyjaśnianiem jej intencji w sprawie słów o Straży Granicznej, zamieściła na Instagramie pierwszy tak optymistyczny wpis. Aktorka wstawiła swoje zdjęcie zamiast kolejnych oświadczeń. Widać, że Jest już w lepszej formie psychicznej. Kurdej-Szatan może liczyć na wsparcie kolegów i koleżanek z branży. Sporo gwiazd "M jak miłość" napisało jej kilka ciepłych słów.

Dla Barbary Kurdej-Szatan to przełomowy moment. Jej ostatnie wpisy w mediach społecznościowych dotyczyły jedynie afery ze Strażą Graniczną. Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła dochodzenie w sprawie znieważenia funkcjonariuszy. Aktorka tłumaczyła, że wyraziła swoją opinię na podstawie nagrania, które odnosiło się do konkretnych osób, a nie całej Straży Granicznej. Wielokrotnie podkreślała również to, że była pod wpływem silnych emocji. Była gwiazda "M jak miłość" wydała kilka oświadczeń w tej sprawie i przepraszała. Jednak dotknął ją ostry hejt od sporej części polskiego społeczeństwa. Aktorka była naprawdę załamana, wyrzucono ją z TVP, zagrożona jest również jej współpraca z siecią Play. Do swojej sytuacji odniosła się w wywiadzie, który znalazł się w "Dużym Formacie". Aktorka przyznała, że płaci teraz życiową cenę za swoje słowa. Wyznała, że jej dziadek był żołnierzem i opowiedziała, co to dla niej znaczy. 

Barbara Kurdej-Szatan ostatni raz w M jak miłość. Joasia odejdzie zakochana w Leszku i wreszcie szczęśliwa!

Galeria niżej: Zobacz, jak Magda Mołek pociesza Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan zamieściła na Instagramie swoje zdjęcie. Na twarzy maluje jej się delikatny uśmiech. Aktorka pisze o nadziei: - Dziś nad Warszawą wyszło słońce… :) Dziękuję Wam za ogrom wiadomości i dobrej energii. Czytam je wszystkie po kolei.. i nadzieja we mnie rośnie… na wszelkie dobro. 

Na te słowa natychmiast zareagowało mnóstwo internautów. W komentarzach ruszyła prawdziwa lawina. Sporo artystów zostawiło Kurdej-Szatan miłe wiadomości. Paulina Sykut-Jeżyna zostawiła symboliczne serduszko, to samo zrobiły Paulina Krupińska czy Ania Wendzikowska. Joanna Moro skomentowała: - Całusy Basia!!! Jesteśmy z Tobą. Sporo gwiazd serialu "M jak miłość" wsparło swoją byłą koleżankę z planu. Joanna Koroniewska (którą Kurdej-Szatan właściwie zastąpiła w produkcji TVP), Katarzyna Cichopek, Tomasz Oświeciński... Olga Szomańska napisała: - Zawsze możesz liczyć na Nas. Zawsze.

Wśród wpisów znalazły się również słowa Anny Dereszowskiej: - Basiu, przesyłam Ci duuużo dobrej energii i miłości ♥️♥️♥️

Sonda
Czy Barbara Kurdej-Szatan odzyska reputację w mediach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE