Play KOŃCZY WSPÓŁPRACĘ z Barbarą Kurdej-Szatan?! Szokujące doniesienia

2021-11-24 12:02
Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę w Play?! Szokujące doniesienia
Autor: AKPA/Facebook@Play Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę w Play?! Szokujące doniesienia

Barbara Kurdej-Szatan od lat pozostaje twarzą sieci komórkowej Play. Po aferze z jej wulgarnym i przepełnionym mową nienawiści wpisem, coraz więcej klientów nawoływało do bojkotu operatora. Firma stanowczo odcinała się od jej wpisu zaznaczając, że to prywatne poglądy aktorki. Twierdzili też, że nie zamierzają z niej zrezygnować. Wygląda jednak na to, że mają już dość afer i awantur w jej wykonaniu. Pudelek donosi, że Barbara Kurdej-Szatan nie wystąpi już więcej w spotach sieci Play. Poznajcie szczegóły.

Przez swój wulgarny wpis o strażnikach granicznych Barbara Kurdej-Szatan straciła już fortunę i wygląda na to, że właśnie została pozbawiona jednego z ostatnich źródeł dochodu. Aktorka od lat jest twarzą sieci Play, na czym zarobiła już miliony złotych. Portal Pudelek donosi, że to już definitywny koniec jej współpracy z operatorem. Informator portalu donosi, że Play ma już dość afer i awantur.

NIE PRZEGAP: Gdy zobaczycie cenę kompotu u Magdy Gessler, aż zrobi się wam słabo! Jej świąteczny cennik POWALA

- Play nie przedłuży kontraktu z Kurdej-Szatan. Czekają po prostu, aż skończy się ten, który teraz obowiązuje. W branży mówi się też, że w przyszłym roku nową kampanię będzie realizowała inna agencja reklamowa niż do tej pory. Agencje już składają Playowi oferty i propozycje jej odświeżenia. W nowej kampanii nie będzie już celebrytów typu Kurdej-Szatan czy Wojewódzki, postawią bardziej na prestiż, aktorów w stylu Gajosa i Fronczewskiego. Mają dosyć tego zamieszania i awantur, listów protestacyjnych od klientów, które otrzymują i które blokują im skrzynki - mówi portalowi. 

NIE PRZEGAP: Rafał Królikowski ujawnia prawdę o relacji z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. "Potrzeba czasu, żeby ta rana się zagoiła"

Pudelek donosi też, że informacje o zakończeniu współpracy z Barbarą Kurdej-Szatan potwierdził w rozmowie z nimi jeden z pracowników sieci Play.

- W dniu dzisiejszym wszyscy handlowcy sieci Play otrzymali informację o wycofaniu materiałów reklamowych i marketingowych z Panią Kurdej-Szatan. Zmiana ta następuje od grudnia bieżącego roku.

Wygląda na to, że już niedługo Barbara Kurdej-Szatan będzie się utrzymywać wyłącznie z pensji z teatru, a te - jak wiadomo - do najwyższych nie należą... Zasłużyła na to?

NIE PRZEGAP: Gwiazdy "M jak miłość" tracą pracę! Wszystko przez Basię Kurdej-Szatan 

Sonda
Czy Play dobrze robi zrywając współpracę z Kurdej-Szatan?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE