Gwiazdy "M jak miłość" tracą pracę! Wszystko przez Basię Kurdej-Szatan

2021-11-24 5:40
Aktorzy tracą pracę! Basia Kurde-Szatan zniknie z M jak miłość za 13 dni
Autor: SE Aktorzy tracą pracę! Basia Kurde-Szatan zniknie z "M jak miłość" za 13 dni

Za kilka dni, a dokładnie 6 grudnia, widzowie „M jak miłość” po raz ostatni zobaczą na ekranie Barbarę Kurdej-Szatan (36 l.), czyli Joasię. Gwiazda została zwolniona przez samego prezesa TVP Jacka Kurskiego (55 l.) po swoim skandalicznym wpisie dotyczącym straży granicznej. Konsekwencję jej odejścia odczują jednak koledzy z planu, którzy także tracą pracę.

Produkcja zdecydowała, że grana przez Basię Kurdej-Szatan bohaterka wyjedzie z Polski tuż po zaręczynach z Leszkiem, w którego wciela się Sławek Uniatowski (37 l.). To oznacza, że oboje znikną z obsady. Piosenkarz o tym, że traci pracę, dowiedział się w ostatniej chwili. Wcześniej nie było mowy o zakończeniu jego wątku.

– Bardzo lubimy się z Baśką, więc żadnego żalu do siebie nie mamy. Nie wiem, jeszcze jak poprowadzony zostanie mój wątek. Kilkukrotnie znikałem z serialu, bo przede wszystkim jestem muzykiem i koncertowanie stawiam na pierwszym miejscu. Wszystko w rękach scenarzystów – komentował.

Nie jest jednak tajemnicą, że jego wątek bez obecności Kurdej-Szatan nie ma sensu. Co więcej, zwolnienie oznacza dla niego stratę nawet 2 tys. zł za dzień zdjęciowy. W czasach pandemii i coraz większej liczby zachorowań koncerty stoją pod znakiem zapytania, a wiadomo, że z tego utrzymują się muzycy.

Z serialu zniknie także przybrany syn Joasi, którego gra Feliks Matecki (13 l.).

Barbara Kurdej-Szatan straci kontrakt reklamowy wart 250 tysięcy?! Wszystko przez jeden wpis

To nie pierwsza taka sytuacja w serialu. Po odejściu Kacpra Kuszewskiego, czyli serialowego Marka Mostowiaka, pracę stracili aktorzy związani z jego wątkiem - Dominika Kluźniak (41 l. l.) - jego serialowa żona, oraz teść grany przez Artura Barcisia (65 l.). 

„Postanowiliśmy, że odejdziemy razem, bo czuliśmy, że tak będzie lepiej dla bohaterów, że Marek i Ewa razem wyjadą. Nie chcieliśmy śmierci, rozwodu, rozstania... Nie chcieliśmy kolejnej traumy w rodzinie Mostowiaków. Dominika Kluźniak razem ze mną podjęła decyzję o odejściu z »M jak miłość«” – poinformował aktor w specjalnym oświadczeniu.

Aktorzy tracą pracę w "M jak miłość". Wszystko przez odejście Kuszewskiego

Barbara Kurdej-Szatan ostatni raz w M jak miłość. Joasia odejdzie zakochana w Leszku i wreszcie szczęśliwa!
Sonda
Czy jest Ci przykro, że Kurdej-Szatan wyleciała z TVP?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE