Barbara Kurdej-Szatan traci pracę w TVP. Prezes Jacek Kurski wydał oświadczenie

i

Autor: AKPA Barbara Kurdej-Szatan traci pracę w TVP. Prezes Jacek Kurski wydał oświadczenie

Kurdej-Szatan WYLECIAŁA NA BRUK! To koniec wielkiej gwiazdy TVP!

2021-11-09 21:43

Barbara Kurdej-Szatan przeżywa teraz trudne chwile w związku z medialną burzą, którą wywołał jej wulgarny i agresywny wpis o sytuacji na granicy z Białorusią. Nie ma wątpliwości, że aktorka poniesie spore konsekwencje - od jej wpisu odcięła się już współpracująca z nią od lat sieć Play. Barbara Kurdej-Szatan przez ten jeden wpis straci setki tysięcy złotych i zajmie się nią prokuratura. Teraz Jacek Kurski, prezes TVP, wydał oświadczenie w jej sprawie. Już więcej nie zobaczycie jej w telewizji publicznej!

Barbara Kurdej-Szatan zbiera żniwa swojego wulgarnego wpisu. Aktorką zajęła się już Prokuratura Okręgowa w Warszawie. W rozmowie z Super Expressem medioznawca dr Wojciech Szalkiewicz nie pozostawia wątpliwości, że ten jeden wpis będzie kosztował ją setki tysięcy złotych i pozostawi potężną rysę na jej wizerunku, która wpłynie na jej zarobki. 

Ostatnio Super Express donosił, że Barbara Kurdej-Szatan straci pracę w "M jak miłość". Teraz te informacje potwierdza prezes TVP. 

NIE PRZEGAP: Tak Witold Paszt bawi się we wtorkowy wieczór! Nie uwierzycie, z kim się przytulał! [ZDJĘCIE]

Jacek Kurski zamieścił na Twitterze dwa wpisy. W pierwszym poruszył temat sytuacji przy wschodniej granicy.

- Obrona polskiej granicy pokazuje jak cenna jest praca polskich służb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków - pisze prezes TVP.

NIE PRZEGAP: Wyrzucona z "The Voice" Małgorzata przerywa milczenie! Ujawnia PRAWDĘ o Sylwii Grzeszczak!

W kolejnym poście odniósł się bezpośrednio do Barbary Kurdej-Szatan i jej przyszłości w TVP. Aktorka straciła właśnie pracę w "M jak miłość". Ostatni odcinek z jej udziałem zostanie wyemitowany 6 grudnia.

- Barbara Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br. - pisze Jacek Kurski.

Jest wam przykro, że już więcej nie zobaczycie Basi w TVP? Oddajcie swój głos w sondzie niżej!

NIE PRZEGAP: Z Barbarą Kurdej-Szatan jest naprawdę źle. Dramatyczne doniesienia o stanie gwiazdy "M jak miłość"!

Sonda
Czy jest Ci przykro, że Kurdej-Szatan wyleciała z TVP?

NIE PRZEGAP: Gwiazda seriali TVN pojechała na granicę z darami dla uchodźców! Nie uwierzycie, co im wiezie! [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE