Basia Kurdej-Szatan wyleci z "M jak miłość"?! "Od dawna pojawiają się takie sugestie"

2021-11-08 21:40

No to się porobiło. Wygląda na to, że wpis Basi Kurdej-Szatan (36 l.) na Instagramie przyniósł jej dużo więcej złego niż dobrego. Nie tylko spadła potencjalna wartość reklamowa aktorki, ale też może ona stracić rolę w „M jak miłość”! - Od dawna pojawiają się takie sugestie - mówi nasz informator.

Poruszona sytuacją na granicy z Białorusią, Basia zamieściła wulgarny wpis na swoim profilu w którym nazwała „mordercami” funkcjonariuszy Straży Granicznej. I chociaż szybko się zreflektowała i przeprosiła, będzie musiała ponieść konsekwencje swoich działań. O sprawie poinformowano w niedzielnym wydaniu „Wiadomości”. W reportażu o sytuacji na granicy zacytowano wspomniany wpis, a Kurdej-Szatan zarzucono dezinformację.

„Polskie służby walczą nie tylko z białoruskim reżimem, ale też dezinformacją. (...) Z kolei celebrytka i twarz jednego z operatorów telefonii komórkowej Barbara Kurdej-Szatan w wulgarnym wpisie w mediach społecznościowych zaatakowała Polską Straż Graniczną” - powiedział lektor. Na koniec przypomniano, że wypowiedź aktorki badana jest przez organy ścigania.

Barbara Kurdej-Szatan straci kontrakt reklamowy wart 250 tysięcy?! Wszystko przez jeden wpis

Co jeszcze grozi Basi? Jak donosi nasz informator, gwiazda może stracić rolę w „M jak miłość”. - Od kilkunastu miesięcy pojawiają się sugestie, że wątek serialowej Joasi powinien zostać mocno ograniczony, a najlepiej zakończony. Nie jest tajemnicą, że poglądy Basi nie wszystkim się podobają. Kiedy była w ciąży, bez problemu udało się tak poprowadzić fabułę, by widzowie nie odczuli jej braku - usłyszeliśmy.

Czy faktycznie Basia pożegna się z serialem po siedmiu latach? Decyzja zapadnie na dniach.

Barbara Kurdej-Szatan po raz kolejny podgrzała emocje. Przeprasza za wulgaryzmy, ale to nie koniec

Basia Kurdej-Szatan jako Beyonce! TEN WYSTĘP TO SZTOS!
Sonda
Czy Basia Kurdej-Szatan powinna stracić rolę w "M jak miłość"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE