Barbara Kurdej-Szatan straci mnóstwo pieniędzy! Nie ma kolejnego źródła zarobku

2021-11-21 16:06
 Barbara Kurdej-Szatan straci mnóstwo pieniędzy! Nie ma kolejnego źródła zarobku
Autor: Instagram Barbara Kurdej-Szatan straci mnóstwo pieniędzy! Nie ma kolejnego źródła zarobku

Barbara Kurdej-Szatan nie spodziewała się, że przez aferę z jej kontrowersyjnym wpisem o sytuacji na granicy polsko-białoruskiej, straci możliwości zarobku. Okazało się, że na jej konto nie wpłynął już tak duże kwoty pieniędzy, jak wcześniej.

Barbara Kurdej-Szatan jeszcze długo będzie odczuwać skutki swoich słów, które na początku listopada opublikowała w sieci. Wpis, w którym w wulgarnych słowach odniosła się do sytuacji na granicy polsko-białoruskiej i straży granicznej, nazywając ich mordercami, przysporzył jej mnóstwo problemów. Ucierpiał jej wizerunek, a to pociągnęło za sobą finansowe konsekwencje, które są bardzo bolesne dla byłej gwiazdy "M jak miłość".

ZOBACZ: Barbara Kurdej-Szatan znowu o uchodźcach?!. Powołuje się na lesbijkę. Wraca na Instagram

Aktorka musiała się zmierzyć z ogromną krytyką pod swoim adresem. Nieprzychylne komentarze Internautów to była naprawdę drobnostka w obliczu tego co spotkało ją później. Straciła pracę w serialu "M jak miłość", nie wiadomo co będzie dalej z promocją i sprzedażą jej książki, która miała trafić do czytelników jeszcze przed świętami i wreszcie jej zarobki za promowanie produktów social mediach drastycznie spadną. Trzeba zaznaczyć, że chodzi o naprawdę duże pieniądze, które zasilały jej domowy budżet. Niestety po ostatniej aferze jej wizerunek jest mocno nadszarpnięty.

- Za jeden post w internecie zarabiała do tej pory od 15 do 20 tysięcy złotych. Teraz będzie miała mniej ofert i stawki spadną - mów w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo" medioznawca dr Wojciech Szalkiewicz.

Kurdej-Szatan z pewnością bardzo to przeżywa. W końcu w łatwy sposób mogła zarabiać spore kwoty pieniędzy. Co najgorsze, specjalista przewiduje, że jej sytuacja szybko się nie zmieni.

- To jest obniżenie wartości marketingowej. Nowych kontraktów raczej szybko nie podpisze. Nieprzemyślanym wpisem zaszkodziła samej sobie - podkreśla ekspert.

Aktorka przechodzi trudne chwile. Nagle została pozbawiona kilku źródeł zarobku, a przecież właśnie jest w trakcie remontu apartamentu w Warszawie, nie mówiąc już o bieżących potrzebach czteroosobowej rodziny.

Sonda
Czy jest Ci przykro, że Kurdej-Szatan wyleciała z TVP?
Protesty w Krakowie. Manifestacja pod hasłem "Wiec poparcia dla obrońców granic"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE