Pilne oświadczenie Barbary Kurdej-Szatan. - Przepraszam...

2021-11-10 8:14

Barbara Kurdej-Szatan wydała oświadczenie na Instagramie w związku ze swoim wulgarnym wpisem. Sama aktorka chyba nie spodziewała się, że od jej spontanicznej publikacji w sieci rozpęta się medialna burza. Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła dochodzenie w sprawie znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej. Była już gwiazda TVP przeprosiła, teraz robi to po raz drugi.

Aktorka kolejny raz przeprasza za słowa, jakich użyła w kontekście działań funkcjonariuszy na granicy polsko-białoruskiej. Zamieściła już wcześniej na Instagramie post, w którym wyjaśniała: - Nie jestem w stanie patrzeć na cierpienie, dzieci w szczególności. Nie akceptuję takiego świata i nie zaakceptuję nigdy. Moje emocje, gdy oglądam to nagranie, nie zmienią się… ale przepraszam za niestosowny język i przekleństwa. Aktorka oberwała od części internautów i od swojego pracodawcy, czyli Telewizji Polskiej. Gwiazda występowała w serialu "M jak miłość". Niedawno przeniosła się do Polsatu, gdzie występuje w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po aferze ze Strażą Graniczną oficjalnie wyleciała z TVP.

Obrona polskiej granicy pokazuje jak cenna jest praca polskich służb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków - zamieścił na Twitterze prezes TVP Jacek Kurski. 

Barbara Kurdej-Szatan znów przeprasza i wyjaśnia swoje zachowanie. Oświadczenie gwiazdy zamieściliśmy poniżej. Aktorka podkreśla, że pisząc post była pod wpływem silnych emocji:Chciałabym podkreślić z całą mocą, że szanuję ciężką pracę wszystkich służb mundurowych i doceniam ich wysiłki, żeby zapewnić nam bezpieczeństwo. Przepraszam przedstawicieli Straży Granicznej, których mogły urazić moje słowa wypowiedziane zbyt szybko i w emocjach. Przeczytajcie całość poniżej.

Galeria niżej: Basia Kurdej-Szatan może stracić kontrakt z siecią telekomunikacyjną

SPRAWDŹ: Prokuratura zajęła się Kurdej-Szatan. Gwiazda "M jak miłość" może trafić do więzienia! Znamy szczegóły

ZOBACZ: Piasek szuka rozwiązania sytuacji na granicy z Białorusią: "Nie pozjadałem wszystkich rozumów"

Sonda
Czy jest Ci przykro, że Kurdej-Szatan wyleciała z TVP?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE