Buzek wyprowadziła się od Braciaka! Powód rozstania jest zaskakujący

2021-11-01 11:14

Wygląda na to, że potwierdziły się plotki o rozstaniu Agaty Buzek i Jacka Braciaka. Aktorka wyprowadziła się od ukochanego, a ich ostatnie wspólne wyjście na premierę filmu było tylko spłenieniem zawodowych obowiązków. Powód rozstania jest naprawdę zaskakujący.

Przez trzy lata tworzyli jeden z bardziej tajemniczych związków w polskim show-biznesie. Na początku ich znajomości nikt nie wróżył im wspólnej przyszłości. Jednak Agata Buzek i Jacek Braciak udowodnili wtedy, że prawdziwa miłość nie zna żadnych przeszkód. Nie afiszowali się ze swoim uczuciem i bardzo rzadko pojawiali się na oficjalnych imprezach. Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że para się rozstała. Ich fani odetchnęli jednak z ulgą, gdy aktorzy pojawili się razem na premierze filmu "Moje wspaniałe życie". Teraz jednak okazuje się, że robili tylko dobrą minę do złej gry.

ZOBACZ: Zakochani Buzek i Braciak razem na imprezie. Agata zaskoczyła nową fryzurą

Nikt nie chciał uwierzyć, że Agata i Jacek nie są już razem. Wydawało się, że są dla siebie stworzeni. Obydwoje z przeszłością, świadomie podejmowali decyzje, a ich miłość była bardzo dojrzała. Jednak na salonach coraz częściej pojawiały się informacje, że tej dwójki już nic nie łączy. Zaprzeczyli tym doniesieniom pojawiając się ostatnio wspólnie na promocji filmu, w którym razem grają. Teraz okazało się, że spełniali tylko zawodowe obowiązki, które na nich spoczywają w związku z promocją "Mojego wspaniałego życia", a prywatnie nie są już razem. Jak donosi tygodnik "Na żywo", Agata wyprowadziła się od Braciaka, a powodem końca tej miłości, ma być nawiązanie przez Buzek bliskiej znajomości ze swoim byłym partnerem, znanym aktorem Pawłem Ławrynowiczem.

- Byli kiedyś parą. I teraz znów nawiązali ze sobą bliższy kontakt. Pewnie Jacek był zazdrosny - mówi informator "Na żywo".

Co ciekawe, kilka dni temu, Agata udzieliła wywiadu, w którym poruszyła temat zdrady. Wyznała, że nie pochwala zdrady, ale w pewnym sensie rozumie takie postępowanie.

- Cóż, zdrada to oszustwo. Nie jestem zwolenniczką oszukiwania ludzi. Ale rozumiem to. Rozumiem jej niezgodę na to, w czym żyje, niezgodę na swoją samotność i lęk przed tym, że spędzi resztę życia w klatce, realizując narzucone jej role społeczne - wyznała w rozmowie z "Wysokimi obcasami".

Buzek i Ławrynowicz tworzyli parę, gdy aktorka studiowała na warszawskiej Akademii Teatralnej. Planowali nawet ślub, ale Agata nagle zerwała zaręczyny. Paweł bardzo to przeżył i przez 10 lat mieszkał w Indiach. Później dowiedział się o jej ślubie. Jednak małżeństwo aktorki nie przetrwało próby czasu i Agata rozwiodła się. Teraz, gdy Agata i Paweł znowu odnowili kontakt, wszystko jest możliwe. Może znowu stworzą szczęśliwą parę.

Buzek wyprowadziła się od Braciaka! Powód rozstania jest zaskakujący
Autor: akpa Buzek wyprowadziła się od Braciaka! Powód rozstania jest zaskakujący
Sonda
Czy Agata Buzek i Jacek Braciak pasowali do siebie?
Antos i Egurrola się nie lubią? Jurorzy You Can Dance zdradzili powód
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE