Sara James w America's Got Talent

i

Autor: Instagram/@sara_james_music

Oczarowała jurorów i widzów!

Które miejsce zajęła Sara James w "America's Got Talent"? Wyniki

14-letnia Sara James oczarowała widzów amerykańskiej wersji show "Mam Talent". Docenili ją także jurorzy, w tym legendarnie surowy Simon Cowell (62 l.)! Polskiej wokalistce udało się dostać do finału programu "America's Got Talent", gdzie zmierzyła się m.in. z francuskim magikiem. Które miejsce zajęła Sara Egwu-James w show? Poniżej znajdziecie wyniki!

Sara James w "America’s Got Talent". Co zaśpiewała polska wokalistka?

Sara James w "America’s Got Talent" czarowała swoim głosem. W eliminacjach zaśpiewała utwór "Lovely" Billy Eilish, który zapewnił jej awans do półfinału. Tam zaprezentowała piosenkę "Rocket Man" z repertuaru Eltona Johna. W finale usłyszeliśmy ją w repertuarze Kate Bush "Running Up That Hill". Tuż przed ogłoszeniem wyników "America’s Got Talent", 14-latka z Polski zaśpiewała w towarzystwie legendarnej grupy Black Eyed Peas. 

Raper Will.I.Am stwierdził, że Sara James już teraz jest wielką gwiazdą i "ma wszystkie cechy i umiejętności, by przejść na kolejny poziom".

Amerykański sen Sary James. Co o wokalistce mówili jurorzy programu "America’s Got Talent"?

Głos Sary oczarował nie tylko widzów, ale i jurorów. Najbardziej jej urokowi uległ srogi Simon Cowell, który to po jej występie w eliminacjach wcisnął złoty przycisk. Mężczyzna także w półfinale był głęboko poruszony talentem Sary James. Wyniki programu musiały więc go bardzo zmartwić.

- Wzruszyłem się, bo wiem, jak dużo ten występ dla ciebie znaczy. Tak jak powiedziałem wcześniej, masz tylko 14 lat i czułaś ogromną presję, aby sprostać zadaniu. Wybór piosenki był genialny. Sprawiłaś, że ten utwór brzmiał jakby był twój - powiedział Simon Cowell w półfinale.

Także po finałowym występie nastolatki w "America’s Got Talent" zachwytom na jej temat nie było końca. - Jesteś 14-letnią Polką, która wykonała we wspaniały sposób najbardziej ikoniczne piosenki na świecie. Jesteś perfekcyjna, utalentowana - powiedział zachwycony Simon Cowell. 

- (...) Jesteś cudowną czternastolatką, która jest bardzo dojrzała muzycznie - wtórował Cowellowi Howie Mandel. Zachwytu Sarą nie ukrywała także niemiecka modelka Heidi Klum: - Jesteś odkryciem sezonu w naszym programie, jesteś piękna i utalentowana, w Ameryce czeka cię niesamowita przyszłość.

Sara James ma dopiero 14 lat, a już podbija USA! Zobaczcie w naszej galerii zdjęć poniżej, w czym tkwi sekret sukcesu młodej wokalistki spod Słubic.

Wyniki "America’s Got Talent". Jak głosowali widzowie?

W finale "America’s Got Talent" znaleźli się również wokalista i gitarzysta Drake Milligan, iluzjonista Yu Hojin, magik Nicolas Ribs, brzuchomówczyni Celia Munoz, saksofonista Avery Dixon, tancerki Mayyas, komik Mike E. Winfield, muzyczne trio Chapel Hart, duet performerów Metaphysic oraz tancerka pole dance Kristy Sellars. Niestety dla Sary James i jej fanów, polska wokalistka nie wygrała 17. edycji "America’s Got Talent". Jak się później okazało, nasza gwiazda nie była nawet w pierwszej piątce programu. Ostatecznie milion dolarów zgarnęły tancerki z grupy Mayyas.

Podsumowując, zwyciężczyniami "America's Got Talent" zostały w tym roku libańskie tancerki z The Mayyas. Drugie miejsce zajęła tancerka pole dance - Kristy Sellars, zaś trzecie miejsce - wokalista country Drake Milligan. 

Sara James - tak wyglądała jej droga do finału America's Got Talent
Sonda
Myślisz, że Sara James zrobi światową karierę?
Nasi Partnerzy polecają