Sara James

i

Autor: www.instagram.com/sara_james_music/

Jak jej poszło?

Sara James walczy o zwycięstwo w "America's Got Talent". Komentarze po występie

2022-09-14 7:31

W nocy z wtorku na środę Sara James zaprezentowała się w finale amerykańskiego "Mam talent". Nastolatka zaśpiewała piosenkę Kate Bush pod tytułem "Running Up That Hill" i po raz kolejny podbiła serca jurorów "America's Got Talent". Jakie komentarze pojawiły się po jej występie?

Jurorzy "America's Got Talent" nie kryli zachwytu Sarą James, która po swoim występie zażartowała, że uwielbia być w USA, i, że może tu robić różne głupie rzeczy i nikt nie ma do niej pretensji.

- Jesteś 14-letnią Polką, która wykonała we wspaniały sposób najbardziej ikoniczne piosenki na świecie. Jesteś perfekcyjna, utalentowana - powiedział zachwycony Simon Cowell. Wcześniej juror po jej występie wcisnął złoty przycisk, który zapewnił jej awans do półfinału talent show. - Będziesz w USA nadal zajadała się kurczakiem przez długi czas. Jesteś cudowną czternastolatką, która jest bardzo dojrzała muzycznie - wtórował Cowellowi Howie Mandel. Zachwytu Sarą nie ukrywała także niemiecka modelka Heidi Klum: - Jesteś odkryciem sezonu w naszym programie, jesteś piękna i utalentowana, w Ameryce czeka cię niesamowita przyszłość.

Zobacz koniecznie: "America's Got Talent": Sara James - występ finałowy. 14-latka z Polski oczarowała widzów

Jak udało się dowiedzieć "Super Expressowi", Polką zachwyca się także Polonia i jej znajomi z USA.

- Sara jest po prostu niesamowita! Poznałam ją kilka lat temu podczas nagrań do programu "The Voice Kids" w Polsce! Mamy ze sobą kontakt, pisałem do niej tuż przed finałem, życząc powodzenia. Kibicuję jej mocno! Dziękowała mi za słowa wsparcia. Jej występ podczas dzisiejszego finału "America’s Got Talent" był przepiękny! Sara śpiewa całym swoim sercem. Jestem z niej ogromnie dumna i wierzę, że to dla niej dopiero początek muzycznej kariery w USA - powiedziała nam polska wokalistka z USA Natalia Kawalec (18 l.).

- Kibicuję jej, od początku ma niesamowity talent, myślę, że będą w USA próbować z niej zrobić piosenkarkę R&B. Przypomina mi młodą Whitney Houston. Jest do niej podobna wizualnie, barwa głosu też brzmi podobnie, szczególnie jak śpiewa piosenki Whitney. Myślę, że ma ogromne szanse na podbicie serc Amerykanów, a co za tym idzie - całego świata. Jest przykładem dla każdego na to, że zawsze warto próbować, wierzyć w siebie i mieć pasję, którą się kocha - powiedziała nam Dori Koz (45 l.), piosenkarka i nauczycielka śpiewu z Chicago.

Finałowy występ Sary James w "America's Got Talent"
Sonda
Sara James powinna wygrać program?
Nasi Partnerzy polecają