America's Got Talent: Sara James - występ finałowy

i

Autor: YouTube/America's Got Talent

Narodziny światowej gwiazdy

"America's Got Talent": Sara James - występ finałowy. 14-latka z Polski oczarowała widzów

2022-09-14 6:33

W nocy z 13 na 14 września odbył się finał "America's Got Talent". W tym prestiżowym i znanym na całym świecie programie wystąpiła Sara James (14 l.). Występ nastolatki był wyjątkowy pod każdym względem. Zobacz, jak Sara poradziła sobie na scenie. Jurorzy oklaskiwali ją na stojąco!

Sara James podbiła Amerykę!

Nastolatka z Polski odniosła spektakularny sukces w "America's Got Talent". Sara James zachwyciła już podczas eliminacji do tej zagranicznej edycji programu "Mam talent". Wykonała wtedy utwór "Lovely" Billy Eilish. Simon Cowell, uznawany za jednego z najbardziej surowych jurorów, po jej występie, wcisnął złoty przycisk, dzięki któremu 14-latka od razu przeszła do półfinałów. Tam wykonała piosenkę "Rocket Man" z repertuaru Eltona Johna. Kolejny występ Sary James ponownie wzruszył jurorów i zapewnił jej awans do finału. — Wzruszyłem się, bo wiem, jak dużo ten występ dla ciebie znaczy. Tak jak powiedziałem wcześniej, masz tylko 14 lat i czułaś ogromną presję, aby sprostać zadaniu. Wybór piosenki był genialny. Sprawiłaś, że ten utwór brzmiał jakby był twój - powiedział Simon Cowell.

Pozostali jurorzy byli natomiast zgodni, że Sara James ma wszystkie cechy, jakie powinna mieć gwiazda, a jej występ określili jako niesamowity. W nocy z 13 na 14 września nastolatka ponownie zaprezentowała się na scenie "America's Got Talent". Występ młodej gwiazdy wywołał ogromne poruszenie. Nie brakuje komentarzy, że właśnie narodziła się światowa gwiazda. Sara James zaśpiewała piosenkę Kate Bush "Running Up That Hill". Na scenie wystąpiła bez towarzystwa tancerzy. Otaczała ją jedynie sztuczna mgła. Występ Sary James był bez wątpienia magiczny. Jurorzy byli oczarowani! Pod koniec jej występu wszyscy czterej sędziowie "AGT" byli na nogach, głośno klaszcząc. 

Przeczytaj także: Sara James ujawniła, co ze szkołą. Czy przez występy w "America's Got Talent" ma zaległości?

Występ Sary James w "America's Got Talent"

Występ Sary James z "America's Got Talent" można uznać za popisowy! Fani programu na Twitterze chwalili prezentację 14-latki. Nie brakowało głosów, że odniesie ona ogromny sukces w branży muzycznej, nawet jeśli nie uda jej się zapewnić wygranej "AGT", ponieważ miała już poparcie Simona.

Finałowy występ Sary James w "America's Got Talent"
Sonda
Sara James wygra America's Got Talent?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany