Oszałamiający efekt

Najpiękniejsza polska aktorka lat 80. w stylizacji na Barbie! Joanna Trzepiecińska przebiła wszystkie gwiazdy

2023-07-31 16:04

Joanna Trzepiecińska postanowiła wybrać się na film "Barbie" i wyrazić swoją opinię na temat bijącej rekordy popularności produkcji. Gwiazda polskich filmów i seriali, która przez wielu uznawana jest za najpiękniejszą polską aktorkę lat 80., zrobiła fanom jeszcze jedną niespodziankę. Podobnie jak wiele innych celebrytek Joanna Trzepiecińska pokazała swoje zdjęcie w stylizacji na Barbie. Efekt jest po prostu oszałamiający. 58-letnia aktorka przyćmiła wszystkie gwiazdy.

Joanna Trzepiecińska, najpiękniejsza polska aktorka lat 80., w stylizacji na Barbie

Polacy zwariowali na punkcie filmu "Barbie". Masowo odwiedzają kina, a nasze gwiazdy ciągle wrzucają na Instagrama swoje przerobione zdjęcia utrzymane w stylizacji Barbie. Na premierze filmu w warszawskiej "Fabryce Norblina" pojawiła się plejada polskich gwiazd, m.in, Joanna Opozda, Julia Wieniawa, Piotr Stramowski czy nazywani Kenem i Barbie Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Niesamowite zdjęcia z imprezy i stylizacje naszych celebrytek i celebrytów długo były przedmiotem dyskusji (tu zobaczysz zdjęcia z premiery "Barbie"). Filmu nie mogła nie zauważyć także Joanna Trzepiecińska, która dla wielu Polaków jest najpiękniejszą polską aktorką lat 80. Artystka znana m.in. z takich produkcji jak "Sztuka kochania", "Rzeka kłamstwa" czy "Rodzina zastępcza" także dała się ponieść modzie na Barbie. W naszej galerii pod artykułem prezentujemy, jak zmieniała się Joanna Trzepiecińska. Na slajdzie nr 9 zobaczysz aktorkę stylizowaną na słynną lalkę. 

Joanna Trzepiecińska dosadnie o "Barbie", a Grażyna Szapołowska... zasnęła

O samym filmie jednak Joanna Trzepiecińska raczej nie ma dobrego zdania, czemu dała wyraz w swoim wpisie. - Poszłam, obejrzałam, no i sami Państwo widzą… więc raczej nie polecam - napisała na Instagramie, dodając dwie emotki i zdjęcie, gdzie jest stylizowana na Barbie. Co ciekawe film chyba nie przypadł do gusty także innej legendzie polskiego kina - Grażynie Szapołowskiej. - Zasnęłam - skomentowała dosadnie. A internauci, jak to internauci w ocenie "Barbie" byli podzieleni. Inaczej niż w kwestii wyglądu Joanny Trzepiecińśkiej. Tu raczej wszyscy są zgodni i uważają, że aktorka wygląda bardzo atrakcyjnie. 

Grażyna Szapołowska zagrała premierę teatralną „Wisławie-Grażyna” po zaledwie pięciu próbach!