Sandra Kubicka. Apetyt rośnie w miarę jedzenia

i

Autor: Kurnikowski/AKPA

Będziecie tęsknić?

Nie będzie kolejnych sezonów Love me or leave me. Modelka zniknie z anteny

2023-08-27 20:00

Ostatnie tygodnie to czas zmian w TVP. Jak już informowaliśmy, program "Kamper Polska", którego gospodynią była Izabella Krzan (28 l.), nie doczeka się drugiego sezonu. Na szczęście prezenterka dostała nową fuchę, a dodatkowo prowadzi "Koło fortuny" oraz "Pytanie na śniadanie". Tyle szczęścia nie ma prowadząca "Love Me Or Leave Me".

TVP rezygnuje z programu "Love Me Or Leave Me"

Sandra Kubicka została gospodynią pierwszego sezonu show "Love Me Or Leave Me", w którym zakochane pary sprawdzały swoją gotowość do ślubu. Produkcja była realizowana na Gran Canarii. Do tej pory odcinki były dostępne na platformie TVP VOD, a jesienią pojawią się na antenie TVP Kobieta. Publiczny nadawca przez długi czas nie informował, czy format doczeka się kontynuacji. Dziś już wiemy, że tak się nie stanie, co potwierdził prezes TVP Mateusz Matyszkowicz.

- Te formaty nie będą kontynuowane. Dlaczego? Widzimy, że po prostu nie ma czegoś takiego jak inny widz w online i w telewizji naziemnej. Nie mówimy o różnych grupach widzów. To jest wciąż jeden i ten sam widz, którego uwaga migruje z jednego na drugi sposób użytkowania mediów – komentuje prezes Telewizji Polskiej.

Derpieński pozywa Kubicką. Chodzi o słowa o "kupionej karierze". Żąda zawrotnej kwoty

W ostatnim czasie głośno było o Sandrze Kubickiej za sprawą mocnych słów o Caroline Derpieński (22 l.). Stwierdziła ona wprost, że Derpieński "kupiła sobie karierę", na co ta zareagowała natychmiast w swoich social mediach i zagroziła pozwem. "W związku z upłynięciem 24 h w ciągu kilku dni sprawa trafi do sądu. Moje żądanie na rzecz fundacji wspierającej polskie rodziny oraz osoby z niepełnosprawnościami wynosi 200 tysięcy polskich złotych" - informowała modelka.

Sandra Kubicka opowiada o reality "Love me or leave me"
Sonda
Love me or leave me. Kochaj albu rzuć - oglądasz reality show?
Listen on Spreaker.