Izabella Krzan - kim jest jej przyszła teściowa

i

Autor: Akpa/instagram

Tylko u nas

Wiemy, kim jest przyszła teściowa Izabelli Krzan! Barbara Falender mówi otwarcie o prezenterce TVP

2023-08-08 17:46

Izabella Krzan (28 l.) nie ukrywa, że jest w związku z Dominikiem Kowalskim. Rzadko jednak pokazuje swojego ukochanego na profilach społecznościowych. "Super Express" dowiedział się, kim jest mama, a być może przyszła teściowa pięknej prezenterki. Okazuje się, że Barbara Falender to uznana rzeźbiarka. Poznaliśmy także jej zdanie o Izabelli Krzan.

Kim jest Dominik Kowalski, ukochany Izabelli Krzan?

Izabella Krzan w jednym z wywiadów wyznała, że to właśnie Dominik Kowalski pomaga jej w doborze stylizacji. - Dużą pomocą jest mój partner, który jako projektuje meble, dodatkowo zawsze zerka na portale zajmujące się modowymi trendami. Czasami coś mi podsunie, mówi: wybierz to, wybierz tamto. Bardzo go za to cenię (...) Ostatnio pojechaliśmy na zakupy, spędziliśmy tam kilka godzin, bo w rzeczywistości to on był bardziej dokładny, jeśli chodzi o każdy element mojej stylizacji, i chyba mu to dobrze wyszło, bo to, co kupiliśmy, jest naprawdę fajne. Stylizacje to jest to, jaka jestem prywatnie, plus uzupełnione o jakieś fajne smaczki, które podrzuca mi mój partner - powiedziała.

Nic dziwnego, że Dominik lubi sztukę, sam bowiem pochodzi z artystycznej rodziny.

Kim są przyszli teściowie Izabelli Krzan?

Jego rodzice: Grzegorz Kowalski to znany rzeźbiarz i krytyk sztuki, a mama - Barbara Falender (76 l.) to jedna z najwybitniejszych polskich rzeźbiarek. Na przełomie lat 60. i 70. studiowała na Wydziale Rzeźby w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, w pracowni Jerzego Jarnuszkiewicza. Uwielbia eksperymentować. Do swoich rzeźb wprowadziła elementy geometryczne, wykonywane przy użyciu piły mechanicznej. Jej prace znajdują się w licznych kolekcjach prywatnych i zbiorach muzealnych, m.in. Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku oraz w Muzeach Narodowych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Szczecinie.

Co Barbara Falender sądzi o ukochanej swojego syna? - Barbara nie kryje dumy i radości z tego, że jej syn związał się z Izabellą. Zachwyca się nie tylko jej wyglądem, ale i skromnością. Znajomym mówi o niej wyłącznie w superlatywach - słyszymy.

Czy to oznacza, że gwiazda TVP i jej partner wkrótce wezmą ślub? - Jesteśmy młodzi i na wszystko przyjdzie czas. Na ślub również. Cieszymy się z tego, jak jest teraz. Ale jeśli kiedyś będziemy mieć pomysł na ślub, na pewno prędzej czy później wyjdzie to na jaw - mówiła w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

Izabella Krzan szczerze o relacjach z ukochanym Dominikiem. Kiedy ślub?
Sonda
Czy podoba Ci się Izabella Krzan?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany