Mamy jednak dobre wieści

Izabella Krzan straciła pracę. Telewizja Polska nie będzie kontynuowała prowadzonego przez nią programu

2023-08-02 13:04

Izabella Krzan (28 l.) to jedna z najbardziej zapracowanych gwiazd TVP. Możemy oglądać ją w trzech programach: "Pytanie na śniadanie", "Koło fortuny" oraz "Kamper Polska". Właśnie okazało się, że jeden z nich znika z anteny publicznego nadawcy. Mamy jednak dobrą wiadomość - piękna prezenterka już ma nowe zajęcie.

"Kamper Polska" nie będzie kontynuowany. Program nie doczeka się drugiego sezonu

Jak informuje serwis Wirtualnemedia.pl, Telewizja Polska nie zdecydowała się kontynuować w tym roku programu "Kamper Polska". W pierwszej edycji show brało udział pięć par. Jak wskazuje nazwa - przemierzali oni kraj kamperem. Uczestnikami byli: biznesmen Mateusz i bloger Podziarany Tata, Super Mario Trener i producent muzyczny Dawid, youtuberka Ada i jej przyjaciółka Kasia, tiktokerzy Ula i Krystian oraz influencerzy Czarek Czaruje i Ania.Program prowadzony przez Izabellę Krzan doczekał się 10. odcinków. 

Informatorzy serwisu twierdzą, że drugi sezon nie powstanie w tym roku. Nie wiadomo, jak będzie w kolejnych latach.

Izabella Krzan ma już nową pracę!

Kilka godzin później poinformowano, że Izabella Krzan ma już nową pracę. 2 sierpnia ruszył drugi sezon podcastu Bądźmy Razem TVP. Tym razem obok Aleksandra Sikory zobaczymy właśnie Izabellę Krzan. - Prowadzenie podcastu od dłuższego czasu było na liście moich zawodowych wyzwań. Zdecydowanie bardziej lubię pytać, niż być pytaną, a jeśli dodatkowo mogę w ten sposób przybliżyć słuchaczom największe osobowości ze świata sportu i show-biznesu, to jest to dla mnie wymarzone zadanie. Już po pierwszych przeprowadzonych rozmowach wiem, że będzie to wyjątkowe doświadczenie - mówi o swojej nowej roli piękna gwiazda TVP.

Izabella Krzan szczerze o relacjach z ukochanym Dominikiem. Kiedy ślub?
Sonda
Czy Izabella Krzan jest najładniejszą gwiazdą TVP?
Listen on Spreaker.