Ciekawe wyzwanie!

Izabella Krzan straciła program, lecz szybko znalazła nowe zajęcie. Marzyła o takiej roli

2023-08-03 10:26

Dopiero co dowiedzieliśmy się o tym, że Izabella Krzan (28 l.) traci swój program w TVP, a dziś już wiadomo, że piękna prezenterka nie będzie się nudzić. Okazuje się, że zajęcie to, zastąpi innym, i to takim, o którym marzyła od lat. W roli prowadzącej podcast zastąpi samą Izę Nowakowską. To duże wyzwanie dla pięknej gwiazdy TVP. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak sobie poradzi. Poznajcie szczegóły!

Izabella Krzan od kilku lat jest jedną z ulubionych prezenterka widzów TVP. Świetnie sprawdza się w różnych formatach - od "Koła fortuny" przez "Pytanie na śniadanie" po "Kamper Polska". Wczoraj poinformowaliśmy o tym, że ten ostatni znika z anteny, w związku z czym Izabella traci pracę. Okazało się jednak, że prezenterka dostała już nową propozycję. Wraz z Aleksandrem Sikorą poprowadzi kolejny sezon podcastu "Bądźmy razem. TVP". Gwiazdę będzie więc można zobaczyć w każdą środę o 11.11 w serwisach streamingowych.

Iza Krzan marzyła o poprowadzeniu podcastu. Jak sobie poradziła?

Prezenterka przyznaje, ze bardzo chciała zasmakować takiej roli:- Prowadzenie podcastu od dłuższego czasu było na liście moich zawodowych wyzwań. Zdecydowanie bardziej lubię pytać, niż być pytaną, a jeśli dodatkowo mogę w ten sposób przybliżyć słuchaczom największe osobowości ze świata sportu i show-biznesu, to jest to dla mnie wymarzone zadanie. Już po pierwszych przeprowadzonych rozmowach wiem, że będzie to wyjątkowe doświadczenie - powiedziała Izabella. 

Iza Krzan zastąpiła w roli prowadzącej podcast inną gwiazdę TVP - Idę Nowakowską, która z pewnością również stanęła przed nowymi wyzwaniami. Pierwszy odcinek podcastu, już za nami. Iza spotkała się w nim z Anitą Włodarczyk. Panie rozmawiały o pasjach, spełnianiu marzeń i poświęceniu. Rozmowa była bardzo ciekawa i swobodna, do czego z pewnością przyczyniło się znakomite przygotowanie zarówno prowadzącej, jak i sportsmenki. Znakomity początek, gratulujemy!

Izabella Krzan szczerze o relacjach z ukochanym Dominikiem. Kiedy ślub?
Sonda
Czy podoba Ci się Izabella Krzan?