Michał PIróg

i

Autor: AKPA/ Instagram "michalpirog"

Zobaczcie te zdjęcia!

Michał Piróg wbił się w tiulową sukienkę i długie różowe lateksowe kozaki! Gwiazda TVN szokuje!

2023-08-16 9:00

Michał Piróg znany jest z tego, że nie boi się odważnych wyzwań. Tak było i tym razem, prowadzącego program "Top Model" mogliśmy zobaczyć w dość niecodziennej wersji. Tancerz przebrał się w różową sukienkę i długie lateksowe kozaki! Wszystko udokumentował na swoim Instagramie. Zobaczcie te zdjęcia!

Michał Piróg jest jednym z najpopularniejszych polskich tancerzy. Ogólnopolską popularność przyniósł mu program "You Can Dance", gdzie przez wiele lat był jurorem. Teraz, możemy oglądać go w roli prowadzącego program "Top Model". W 2007 roku, w wieku 28 lat, dokonał publicznego coming outu, ogłaszając na łamach prasy, że jest gejem. Od tego czasu uczestniczył w wielu akcjach promujących tolerancję.

Michał Piróg wbił się w tiulową kieckę i różowe kozaki! Dopełnieniem była broda w cekinach!

Na profil Michała Piróga na Instagramie trafiły zdjęcia, na których widać go jako drag queen, czyli w kobiecym przebraniu i makijażu. Tancerz wziął udział w specjalnej sesji. Możemy zobaczyć go tam w różowej sukni z tiulem, lateksowych kozakach za kostkę, całość dopełnia broda w różowe cekiny oraz długie i gęste białe włosy.

- Blond Arielka z brodą od Katy Perry - to cały ja na specjalnie zamówienie @patifitzet + pudel od Wioletty Villas - napisał Michał Piróg pod zdjęciem na Instagramie

Zobacz poniższą galerię: To Piróg wygra "Azja Express"?

Michał Piróg kontuzjowany podczas kręcenia "Fort Boyard"