Piotr i Agata Rubik puszczają wspólnie... BĄKI! "Pierwszy bąk scala związek bardziej niż pierwszy pocałunek"

2022-01-16 22:48
Agata Rubik, Piotr Rubik
Autor: fot. AKPA Piotr i Agata Rubik podzielili się przepisem na udany związek

Agata Rubik (35 l.) i Piotr Rubik (53 l.) są małżeństwem od ponad 10 lat. Długi staż upoważnia ich do dzielenia się z fanami przepisami na udany związek. W zabawny sposób pokazali, co scala relację. Okazuje się, że lepiej niż pocałunek działają... bąki! Wideo Rubików wywołało ciekawą dyskusję.

Agata Rubik i Piotr Rubik są dosyć zgranym małżeństwem. Jakiś czas temu wystąpili w show "Power Couple", w którym ich relacja wielokrotnie wystawiana była na próby. Ostatecznie, program wygrali Katarzyna Pakosińska (49 l.) i jej mąż Iraklim Basilashvilim (43 l.), zabierając ze sobą ogrom różnych doświadczeń oraz ponad 50 tys. złotych. Agata Rubik ostro wypowiadała się na temat finału show, o czym przeczytacie TUTAJ. Jednak to już przeszłość! Rubikowie wrócili do codzienności. Para chętnie dzieli się z internautami swoim życiem prywatnym. Niedawno opublikowali zabawne wideo, w którym to Agata... puszcza bąka! Zaskakujące nagranie spotkało się z pozytywną reakcją fanów. Pod postem wybuchła dyskusja na temat, cóż, bąków!

SPRAWDŹ TO: Seks na schodach. Rubik do żony "Możesz się wypie*dolić". Padniecie, gdy zobaczycie to na własne oczy [Nagranie]

Dalsza część artykułu poniżej

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Namiętne Walentynki gwiazd - Steczkowska, Krupa i Rubik zakochane

Rubikowie pochwalili się przepisem na udany związek

W sobotę (15 stycznia) na Instagramie Agaty Rubik pojawiło się zaskakujące nagranie, na którym modelka i żona Piotra Rubika puszcza bąka. Wideo okraszone zostało podpisem:

"Mówią, że pierwszy bąk scala związek bardziej niż pierwszy pocałunek- u nas od 16 lat wszystko gra! 🤪"

Swoje trzy grosze wtrącił także Piotr Rubik, który skomentował nagranie następująco:

”Oj nie wyjdę dziś z chałupy - pa pa ri pa pa ra pa - bo mi wleciał bąk do..... - pa pa ri pa pa ra pa...."🎶

Małżonkowie znani są z tego, że chętnie dyskutują ze swoimi obserwującymi. Tak było i tym razem! Temat okazał się wyjątkowo bliski i jakże poruszający. Fani podzielili się swoimi doświadczeniami w zakresie emisji gazów.

"O nieeee. ja przez 10 lat małżeństwa nadal nie mam luzu w tej kwestii. za to mój mąż jak najbardziej"

"Prawda ... my od lat mamy ubaw przy każdym bąku"

"23 lata po ślubie, nie było jeszcze pierwszego baka…. Czy z nami jest coś nie tak?"

Ostatni komentarz doczekał się nawet odpowiedzi Agaty! Zapytała: "serio?! To co Wy jecie?!". Jak widać, nic, co ludzkie, nie jest im obce!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE