Monika Brodka ma nowego partnera

i

Autor: AKPA/Piętka Mieszko Monika Brodka ma nowego partnera

Ale wieści!

Planowali ślub, a tu... rozstanie! Monika Brodka ma już nowego, sporo młodszego partnera. Kim jest?

2022-10-07 17:27

Jeszcze jakiś czas temu mówiło się, że Monika Brodka (34 l.) i jej narzeczony, Przemek Dzienis, planują ślub. Para zaręczyła się w 2018 roku. Pudelek donosi jednak, że artystka rozstała się z mężczyzną, a od czerwca spotyka się z nowym partnerem! Kim jest młodszy wybranek Moniki Brodki?

Monika Brodka, dziś jedna z najjaśniejszych gwiazd muzyki alternatywnej, debiutowała w zupełnie innej odsłonie. W 2003 roku wystąpiła w "Idolu", a wygrana w programie przyniosła jej dużą popularność. Tuż po zakończeniu przygody z telewizyjnym formatem artystka rozpoczęła solową ścieżkę w branży muzycznej, we wrześniu 2004 roku wydając pierwszy minialbum "Mini Album vol. 1", a miesiąc później - jego kontynuację oraz debiutancką płytę "Album". 

Popularność przyniosły jej takie utwory jak "Miał być ślub" czy "Znam cię na pamięć". W kolejnych latach kariera Moniki Brodki nabierała tempa i ewoluowała, zmieniał się również wizerunek artystki, która z wokalistki popowej stała się gwiazdą muzyki alternatywnej, a publiczność oszalała na punkcie takich hitów jak "Varsovie" czy "Granda". 

Niegdyś artystka chętnie dzieliła się z fanami (oraz mediami) informacjami ze swojego życia prywatnego, z czasem jednak postanowiła zachowywać większość z nich dla siebie. Swego czasu Monika Brodka związana była z Janem Wieczorkowskim, następnie zaś - z Krzysztofem Garbaczewskim. Od 2016 roku partnerem wokalistki pozostawał Przemysław Dzienis, który był jednocześnie jej współpracownikiem. W 2018 para zaręczyła się, a media donosiły, że Monika Brodka i jej narzeczony planują ślub. Ostatecznie do ceremonii nie doszło, a Pudelek informuje, że u boku artystki pojawił się nowy mężczyzna! 

Według portalu związek Moniki Brodki i Przemysława Dzienisa przeszedł już do historii. Dziś partnerem wokalistki jest Maksym Rudnik. Kim jest nowy ukochany Moniki Brodki? Mężczyzna jest góralem śląskim, a także zawodowym fotografem. Maksym Rudnik posiada własną pracownię fotograficzną, a jego kadry ukazywały się w magazynach w Polsce i na świecie. Partner Moniki Brodki jest od niej młodszy o 4 lata, urodził się bowiem w 1992 roku. 

Sonda
Obserwujesz Monikę Brodkę w mediach społecznościowych?
Nasi Partnerzy polecają